Żaluzje zewnętrzne - Sieradz - Oknakonieczny.pl

Żaluzje zewnętrzne – Sieradz

Żaluzje zewnętrzne – Sieradz

Żaluzje zewnętrzne to inaczej żaluzje fasadowe – czyli jedne z najpopularniejszych w ostatnim czasie rodzajów okryć okiennych. Zdalnie sterowane, mniejsze nagrzewanie się pomieszczeń w okresie letnim i ponadczasowa estetyka – to kilka podstawowych argumentów, które przemawiają za montażem żaluzji zewnętrznych w obiektach mieszkalnych i biurowych.

Żaluzje zewnętrzne – nowoczesne okrycia okienne

Żaluzje zewnętrzne doskonale wpisują się w wizję nowoczesnego budownictwa. Smart home to dom zaprojektowany z myślą o wygodzie mieszkania. Urządzenia w takim domu mogą być zazwyczaj uruchamiane przy użyciu aplikacji mobilnej lub sterownika – a więc dokładnie w taki sposób, w jaki steruje się żaluzjami zewnętrznymi. Zapomnij o plączących się sznurkach i mozolnym regulowaniu żaluzji na każdym oknie. To ogromna wygoda i oszczędność czasu – kilka kliknięć wystarczy, by ustawić kąt nachylenia lameli we wszystkich zainstalowanych roletach.

Montaż żaluzji zewnętrznych stwarza także szerokie możliwości w zakresie aranżacji pomieszczenia. Przestrzeń okienną możesz zaaranżować tak, jak tylko masz na to ochotę – wewnątrz mogą znajdować się firanki lub zasłony. Wnęki okienne można również pozostawić „puste” lub z samym parapetem i uzyskać w ten sposób nowoczesną, loftową przestrzeń z minimalną ilością dodatków.

Warto również wspomnieć o tym, że żaluzje zewnętrzne są często wybierane jako alternatywa dla rolet antywłamaniowych. Może nie są wyposażone w tak solidne zabezpieczenia jak ich antywłamaniowe kuzynki, ale mogą stanowić dużą przeszkodę dla włamywaczy. Możemy je więc coraz częściej zobaczyć na witrynach punktów gastronomicznych, usługowych czy salonów odzieżowych.

Budowa żaluzji zewnętrznych

Żaluzje zewnętrzne budową przypominają tradycyjne żaluzje z tą jednak różnicą, że przy ich konstrukcji zastosowano materiały odporne na działanie warunków atmosferycznych, a system sterowania jest w pełni automatyczny. Regulując kąt nachylenia lameli (czyli listewek żaluzji) możemy regulować poziom nasłonecznienia pomieszczeń. Ponieważ tego rodzaju żaluzje montowane są po zewnętrznej stronie ściany budynku, to ich montaż najlepiej zaplanować jeszcze na etapie projektowania fasady budynku, dzięki czemu montaż przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Żaluzje zewnętrzne na zamówienie Sieradz – Okna Konieczny

Oferujemy szeroką gamę żaluzji zewnętrznych – zapraszamy do kontaktu z naszym punktem Okna Konieczny Sieradz. Naszym atutem jest szeroki wybór kolorów, modeli oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru żaluzji zewnętrznych świadczone przez naszą kadrę. Nasz pracownik może potrzebować planów budynku, lub (jeżeli jest to już istniejący obiekt) konieczne będzie wykonanie pomiarów. Usługa wykonania pomiarów jest bezpłatna i niezobowiązująca. Oferujemy również montaż żaluzji zewnętrznych – zawsze staramy się ustalić termin i godzinę.

Żaluzje zewnętrzne – zapomnij o nagrzanych pomieszczeniach

Żaluzje zewnętrzne doskonale zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń. W ich wypadku nie doświadczymy tak zwanego „efektu kaloryfera”, czyli sytuacji, w której lamele żaluzji wewnętrznych nagrzewają się w letnie dni i zamiast obniżać, podnoszą temperaturę pomieszczenia. Dzieje się tak szczególnie w wypadku żaluzji wewnętrznych wykonanych ze stopów metali, które zostały umieszczone w punktach domu wystawionych w całodzienne oddziaływanie promieniowania słonecznego. Dlatego w mocno nasłonecznionych obiektach zdecydowanie warto rozważyć instalację żaluzji zewnętrznych.

Żaluzje zewnętrzne – Sieradz w Twoim domu

Zaprojektuj osłony wewnętrzne i zewnętrzne

Skorzystaj z usług naszego autoryzowanego partnera i wybierz zaprojektuj idealne zasłony dla Twoich okien

Wejdź na modnie w oknie

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85

  Okna Konieczny Zduńska Wola

  ul. Kilińskiego 1B

  98-220 Zduńska Wola

  zdunskawola@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 533 980 490