Okna PCV Wrocław - Producent Okien | OknaKonieczny.pl

Okna PCV

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim indywidualne podejście do klienta i nastawienie na jak najwyższą jakość świadczonych usług. Najważniejszym celem naszych działań jest spełnienie oczekiwań osób, które zdecydowały się skorzystać z naszej oferty. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy mają za sobą montaż nie jednego typu okna. Wrocław to bardzo konkurencyjny rynek, jednak mimo dużej ilości firm o podobnym profilu udaje nam się utrzymać mocną pozycję i sukcesywnie poszerzać grono zadowolonych klientów.

Wysoką jakość naszych usług poświadczają zdjęcia znajdujące się w zakładce „Realizacje”. Znajdziecie w niej Państwo dowody fachowości prowadzonych przez nas działań, a także przykład tego, jak wyglądają poszczególne modele okna. Wrocław to miasto, w którym powstała zdecydowana większość udokumentowanych na zdjęciach projektów.

Okna PCV Wrocław, Sieradz, Łódź

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim wysokiej jakości okna PCV. Zapewniają one doskonały dostęp do światła dziennego, izolację przed zimnem i świetną funkcjonalność przy codziennym korzystaniu. Oprócz nich wyróżniamy również stolarkę wykonaną z aluminium. Czym różnią się okna PCV od aluminiowych? Drugi z omawianych modeli choć niezwykle estetyczny, nie zapewnia tak dobrej ochrony przez warunkami atmosferycznymi. Właśnie z tego powodu uświadczymy go przede wszystkim w domach o bardzo odważnej architekturze i budynkach użyteczności publicznej. Okna PCV to z kolei standard wykończenia współczesnych domostw ceniących komfort i wygodę.

Nie tylko okna PCV – pełna oferta firmy

W trosce o to, aby dostarczane przez nas okna PCV Wrocław, Sieradz, Łódź były w pełni funkcjonalne i dostosowane do potrzeb klientów, nasza oferta została poszerzona o przydatne akcesoria. Znajdą w niej Państwo między innymi rolety materiałowe, które będą stanowić doskonałą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem wnętrza czy rolety wolnowiszące, które z powodzeniem mogą pełnić funkcję parawanu oddzielającego poszczególne części pomieszczenia. Jednym z nowszych rozwiązań w naszej ofercie są plisy (żaluzje plisowane), które mogą być montowane na oknach o nietypowych kształtach, a dodatkowo zwracają na siebie uwagę oryginalną estetyką.

Firma Okna Konieczny posiada również szeroki wybór rolet zewnętrznych, stanowiących doskonałe zabezpieczenie przed włamaniami lub aktami wandalizmu i zapewniającymi odpowiedni komfort cieplny wewnątrz pomieszczenia niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz.

Nasza oferta obejmuje także szereg innych rozwiązań – między innymi moskitiery, które pomogą w walce z uporczywymi komarami oraz gołębiami; markizy, które będą stanowić stylowe rozwiązanie problemu nadmiernego nasłonecznienia tarasu; czy idealne do ochrony przez słońcem dużych powierzchni szklanych rolety fasadowe.

Jeżeli poszukują Państwo solidnych i zapewniających bezpieczeństwo drzwi zewnętrznych i bram garażowych, wybór tych produktów w naszym oddziale powinien okazać się dla Państwa satysfakcjonujący.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą okien i portfolio dotychczasowych realizacji! Gwarantujemy, że nasze okna i akcesoria to najwyższy standard na rynku. Tych z Państwa, którzy są już zdecydowani na podjęcie współpracy, serdecznie zachęcamy do kontaktu z wybranym oddziałem firmy.

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–18:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85