Drzwi - Oknakonieczny.pl

Drzwi

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo całą gamę produktów przeznaczonych do poszczególnych pomieszczeń w domu. Okna Konieczny zajmuje się również dystrybucją drzwi wejściowych, także tych antywłamaniowych.

Drzwi zewnętrzne

Produkty te występują w kilku seriach, a każda z nich składa się z wielu modeli, różniących się designem i parametrami. Oferowane przez nas drzwi wejściowe cechują się nowoczesnym wyglądem i bardzo dobrymi wskaźnikami izolacji termicznej oraz akustycznej. Ich wytrzymała konstrukcja zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, a same drzwi cechują się wysoką odpornością na codzienną eksploatację i nieustannie zmieniające się warunki atmosferyczne.

Drzwi wewnętrzne

Poszczególne modele drzwi wejściowych różnią się od siebie w zależności od tego, do jakiego pomieszczenia są przeznaczone. W przypadku kuchni i łazienki, najlepszym wyborem będą drzwi z wywietrznikami, które wspomogą cyrkulację powietrza w miejscach, które łatwo się nagrzewają. Drzwi do sypialni i pokojów dziennych warto zaopatrzyć w zamki. One uniemożliwią dostęp do pokojów podczas Państwa nieobecności. Funkcja ta jest niezwykle przydatna m.in. w przejściu do garażu, gdzie mogą znajdować się niebezpieczne narzędzia.

Drzwi wewnętrzne występują również w wersjach o różnym stopniu przeszklenia, a poszczególne modele z pewnością wpasują się w Państwa aranżacje. Zarówno drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne są dostępne w wielu kolorach, które będą znakomicie korespondować z wystrojem wnętrza. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z aktualną ofertą drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–18:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85