Pergole lamelowe - Oknakonieczny.pl

Pergole lamelowe

Temperatury w Polsce z roku na rok rosną. Z badań IMGW wynika, że mamy coraz dłuższe i gorętsze lata. Każdy z nas potrzebuje czasami chwili wytchnienia od upałów. Doskonałym rozwiązaniem będą tarasowe pergole lamelowe. Pergole bioklimatyczne, bo też tak nazywamy to aluminiowe zadaszenie tarasu, łączą elegancje, prosty design i staranne wykonania. Tarasole lamelowe skutecznie chronią przed słońcem i deszczem oraz są odporne na silne podmuchy wiatru i opady śniegu.

Pergole lamelowe – oferta

W naszym sklepie znajdziesz kilka modeli pergoli lamelowych.

PERGOLA LAMELOWA / ŻAUZJOWA – każda z nich wykonywana jest indywidualnie. Możesz wybrać jej kolor, wielkość, a także dodatkowe wyposażenie. Do tego oferujemy trzy rodzaje zadaszenia do wyboru:

• Tarasola Technic PRO – odchylane lamele aluminiowe, które doskonale sprawdzą się zarówno w gorące, jak i deszczowe dni. Ustawienie poszczególnych elementów konstrukcji zapewnia naturalną cyrkulację powietrza. W tym modelu można zintegrować rolety boczne screen zip bez dodatkowej kasety.
• Tarasola Technic – flagowy model Tarasoli. Pergola którą można łączyć modułowo, a wymiary oraz możliwość zastosowania wszystkich dodatków sprawia, że zadaszenie to idealnie sprawdzi się zamiast ogrodu ziomowego.
• Tarasola Essential – nowość w ofercie, która przykuwa uwagę innowacyjnym przekrojem lamela, w którym możemy zastosować zintegrowane oświetlenie LED oraz wymiar do 450 cm. Obrót lamela następuje w zakresie od 0 do 135 stopni. Atrakcyjna cena oraz doskonała jakość wykonania sprawia, że jest bardzo często wybierany przez Klientów.

Pergole bioklimatyczne składają się z aluminiowych ekstrudowanych profili oraz obrotowych listew, które zapewniają doskonałą ochronę przed słońcem, deszczem, wiatrem i śniegiem. Ruchome lamele można z łatwością uchylić, wpuszczając w ten sposób preferowaną ilość światła. Tarasola lamelowa posiada dach sterowany elektrycznie, zintegrowane oświetlenie, możliwość zabudowy ścian bocznych oraz promienniki ciepła – dzięki temu możesz korzystać z niej przez cały rok o dowolnej porze dnia i nocy!

PERGOLA LAMELOWA składa się z aluminiowych ekstrudowanych profili oraz obrotowych listew, które zapewniają doskonałą ochronę przed deszczem. Ruchome lamele można z łatwością uchylić, wpuszczając w ten sposób preferowaną ilość światła. Tarasola lamelowa posiada zintegrowane oświetlenie, rolety boczne, shuttersy, przeszklenia boczne oraz promienniki ciepła – dzięki temu możesz korzystać z niej przez cały rok!

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62
  Tel: 516 191 800

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85

  Okna Konieczny Zduńska Wola

  ul. Kilińskiego 1B

  98-220 Zduńska Wola

  zdunskawola@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 533 980 490