Żaluzje fasadowe - Sieradz - Oknakonieczny.pl

Żaluzje fasadowe – Sieradz

Żaluzje fasadowe – Sieradz

Żaluzje fasadowe są jednym z najczęściej spotykanych typów zewnętrznych okryć okiennych. Stanowią nie tylko doskonałą ochronę przed światłem słonecznym, lecz również ozdobę idealnie uzupełniającą elewację budynku. Żaluzje fasadowe (lub inaczej żaluzje zewnętrzne) mogą stanowić alternatywę dla rolet antywłamaniowych. Nie posiadają co prawda tak solidnych zabezpieczeń jak wspomniane rolety, z pewnością jednak będą stanowić duże utrudnienie dla włamywacza próbującego wedrzeć się przez okno. Tego rodzaju rolety idealnie wpisują się w kanony nowoczesnego budownictwa – nic więc dziwnego, że tak często możemy je zobaczyć w Łodzi, Sieradzu i okolicznych miejscowościach.

Zewnętrzne żaluzje fasadowe Sieradz – Okna Konieczny

Oferujemy szeroką gamę żaluzji fasadowych wykonywanych na zamówienie. Konstrukcja takich żaluzji jest zbliżona do konstrukcji żaluzji zewnętrznych – w tym wypadku jednak nie stosujemy manualnego systemu sterowania, a stawiamy na automatykę. Komponenty elektryczne odpowiedzialne za odbiór sygnału i sterowanie kątem nachylenia listew znajdują się w puszce, która najczęściej umieszczana jest pod tynkiem. To nowoczesne, minimalistyczne i zdecydowanie estetyczne rozwiązanie, którego zastosowanie dodatkowo zwalnia przestrzeń wewnątrz budynku. W wolnych wnękach okiennych możesz zamontować firany lub postawić na minimalizm i ograniczyć się do prostych parapetów.

Jeżeli marzysz o żaluzjach fasadowych, to realizacja tego marzenia wcale nie jest odległa! Pierwszy krok, jaki powinieneś zrobić, to kontakt z naszym działem. Najpierw ustalimy termin, w którym wykonamy pomiary – realizacja tej usługi jest darmowa i niezobowiązująca. Jeżeli obiekt jest dopiero w trakcie projektowania, to będziemy potrzebowali planów. Kolejny krok to dobór odpowiedniego rodzaju rolet. Spokojnie, doradzimy w tym zakresie i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania – zarówno te technologiczne jak i wizualne, dzięki czemu wybrane żaluzje będą idealnie pasowały do charakteru budynku.

Montaż żaluzji fasadowych – Sieradz i okolice

Jako Okna Konieczny zajmujemy się także instalacją zewnętrznych żaluzji fasadowych. Nasi monterzy są do Państwa dyspozycji w dogodnych godzinach i terminach. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i nowoczesnym sprzętem – dlatego każdy montaż przebiega sprawnie i bezproblemowo. W tym miejscu warto dodać, że instalację rolet zewnętrznych warto zaplanować jeszcze na etapie projektowania obiektu. Dzięki takiemu modelowi działania montaż przeprowadzamy w momencie wykańczania elewacji budynku, dzięki czemu przebiega on szybko i sprawnie.

Żaluzje fasadowe – pełna ochrona przed nasłonecznieniem

Tego rodzaju żaluzje doskonale chronią pomieszczenia przed nagrzewaniem w długie, upalne dni – dzieje się tak nie tylko ze względu na hamowanie przepływu promieni słonecznych, lecz również dlatego, że żaluzje fasadowe montowane są na zewnątrz budynku. W ich wypadku nie doświadczymy więc „efektu kaloryfera”, czyli sytuacji, w której nagrzane słońcem lamele żaluzji oddają ciepło do wnętrza pomieszczenia. Efekt ten jest często spotykany w wypadku metalowych, wewnętrznych żaluzji.

Zewnętrzne żaluzje fasadowe – Smart Home

Dlaczego żaluzje fasadowe tak często znajdziemy w nowoczesnych obiektach? Ponieważ żaluzje zewnętrzne fasadowe doskonale wpisują się w technologię Smart Home! Mogą być kierowane przy użyciu aplikacji mobilnej lub pilota. W tym miejscu należy wspomnieć, że zdalne sterowanie to ogromna oszczędność czasu – za jednym kliknięciem można zmienić kąt nachylenia wszystkich listewek na wszystkich żaluzjach!

Żaluzje fasadowe – Sieradz w Twoim domu

Zaprojektuj osłony wewnętrzne i zewnętrzne

Skorzystaj z usług naszego autoryzowanego partnera i wybierz zaprojektuj idealne zasłony dla Twoich okien

Wejdź na modnie w oknie

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85

  Okna Konieczny Zduńska Wola

  ul. Kilińskiego 1B

  98-220 Zduńska Wola

  zdunskawola@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 533 980 490