Okna aluminiowe - Oknakonieczny.pl

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe mają coraz więcej zwolenników. Wynika to z tego, że są dostępne m.in. w dużych formatach, odznaczają się wysoką trwałością i wpisują się w trendy budownictwa ekonomicznego. Systemy okienne z aluminium mogą być stosowane zarówno w zabudowie indywidualnej, jak i obiektach użytkowych. Dokładną cenę wraz z montażem możesz otrzymać dzwoniąc do nas lub kontaktując się z nami za pomocą formularza.

Szczelne i funkcjonalne okna aluminiowe

Okna aluminiowe dzięki zastosowaniu uszczelek z dwukomponentowego kauczuku gwarantują odporność na rozszczelnienia podczas wieloletniej eksploatacji. Co więcej, zamontowane systemy nawiewnikowe zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu unikną Państwo zawilgocenia pomieszczeń.

 

Okna aluminiowe można zamówić w nietypowych rozmiarach i kształtach. Dzięki szerokiej ramie dostępne są nawet rozwiązania o dużych wymiarach. Okucia okienne są dobierane do ciężaru i wysokości okna w celu prawidłowej instalacji. W wypadku okien aluminiowych należy zwracać uwagę na ich montaż – jego prawidłowe wykonanie zapewnia wysoką energooszczędność domu. Systemy cieplne ALUNEX wyposażone w przegrody termiczne, mogą być wykorzystywane do zabudowy zewnętrznej. Dzięki niskiemu współczynnikowi przenikania ciepła U, jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska.

Modele dostępnych okien aluminiowych

W ofercie sklepu Okna Konieczny, znajdą Państwo okna aluminiowe ALUNEX w systemach, takich jak:

 • MB–60 – charakteryzuje się on niską wartością współczynnika przenikania ciepła U dzięki zastosowaniu przekładek i uszczelek termicznych (współczynnik przenikania ciepła U wynosi 2,0 W/m2k dla okien i 2,3W/m2k dla drzwi),
 • MB–70 – to nowoczesny system izolacji termicznej i akustycznej, nadający się do zabudowy zewnętrznej,
 • MB–86 – jest to konstrukcja możliwa do zastosowania w 3 wariantach, w zależności od wymagań użytkownika co do współczynnika energii cieplnej. Jest to jedyny na świecie system okien, gdzie stosuje się aerożel (materiał o doskonałej izolacyjności termicznej).

Postaw na bezpieczeństwo i uniwersalność

Okna ALUNEX są używane w obiektach, takich jak hale produkcyjne, domy jednorodzinne, mieszkania, sklepy czy garaże. Rozwiązania oferowane w sklepie Okna Konieczny są wyprodukowane zgodnie ze standardami prawa budowlanego, dzięki czemu ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w sprawie zamówień na okna aluminiowe. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidulanie, więc dokładny cennik otrzymają Państwo po kontakcie z nami. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego biura we Wrocławiu, Sieradzu oraz Łodzi.

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62
  Tel: 516 191 800

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85

  Okna Konieczny Zduńska Wola

  ul. Kilińskiego 1B

  98-220 Zduńska Wola

  zdunskawola@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 533 980 490