Markizy - Oknakonieczny.pl

Markizy

Markizy

Markizy tarasowe – sposób na relaks w upalne dni

Większość tarasów i ogrodów usytuowana jest od strony najbardziej nasłonecznionej, czyli południowej lub południowo-zachodniej. Jednak latem – gdy żar leje się z nieba – takie ustawienie tarasu czy ogrodu może być problematyczne. Jak schować się przed palącym słońcem? Doskonałym rozwiązaniem będą markizy tarasowe. Pozwolą w prosty i szybki sposób zacienić część tarasu czy ogrodu, dając tym samym wytchnienie od upałów. Sprawdź nasze Markizy! Wrocław, Łódź i Sieradz to miasta, w których działamy, jednakże podejmiemy się realizacji zlecenia również w innych miejscowościach!

 

Markizy tarasowe kasetowe i półkasetowe

Na rynku dostępne są trzy podstawowe rodzaje markiz:

 • Markizy tarasowe bez kasety są zdecydowanie najtańszą dostępną opcją, jednak są też najbardziej narażone na niszczenie i działanie warunków atmosferycznych.

 • Markizy tarasowe w półkasetach są wyposażone w specjalny aluminiowy daszek. Dzięki temu materiał chroniony jest przed uszkodzeniami czy opadami deszczu. Po zwinięciu markizy widoczny zostaje jedynie jej front oraz falbana materiału. Aluminiowe ramiona konstrukcji pozostają na wierzchu, jednak nie ma to wpływu na działanie mechanizmu czy trwałość markizy.

 • Markizy tarasowe kasetowe to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania. Są wyposażone w specjalne ścienne uchwyty, a po zwinięciu ich konstrukcja wraz z materiałem i ramionami chowa się w eleganckiej, prostokątnej kasecie. Dzięki temu te markizy prezentują się wyjątkowo estetyczne i zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby.

okna konieczny - moskitiery   okna konieczny - moskitiery

Markiza w półkasecie – Palladio

W naszej ofercie znajdziesz wiele pomysłów na zacienienie tarasu lub części ogrodu. Jednym z nich jest markiza w półkasecie. To świetne rozwiązanie zarówno pod kątem ekonomicznym, jak i estetycznym. Model Palladio posiada charakterystyczną szeroką belkę, do której montowana jest falbana. Markiza dzięki temu prezentuje się bardzo stylowo.

Aby zapewnić trwałość i świetny wygląd naszych produktów, używamy tylko sprawdzonych materiałów, które sprawdzą się w różnych warunkach. Dlatego też nasze tkaniny markizowe są przystosowane do ekspozycji zewnętrznej. Oferujemy możliwość wyboru rodzaju tkaniny oraz koloru konstrukcji.

Markizy kasetowe – nowoczesny wygląd i praktyczne zastosowanie

Godnym uwagi rozwiązaniem są też markizy kasetowe Camabox, które posiadają wyjątkowo elegancki, geometryczny design. Ten model spodoba się zwłaszcza osobom, ceniącym prostotę i minimalizm. Nasze markizy kasetowe wykonywane są z dbałością o najdrobniejszy szczegół, dlatego jesteśmy pewni, że te produkty zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Kaseta w pełni zabezpiecza poszycie i ramiona markizy, co zapewnia trwałość i ochronę wszystkich elementów konstrukcyjnych przez długi czas. Warto też zaznaczyć, że istnieje możliwość zintegrowania oświetlenia, które zapewni wyjątkową atmosferę także wieczorami.

Dzięki specjalnym wspornikom markiza kasetowa Camabox jest bardzo prosta w montażu. Bez trudu można ją przymocować zarówno do ściany budynku, jak i do stropu oraz krokwi dachu. Na dodatek markizą można sterować zarówno ręcznie, jak i z pomocą silnika elektrycznego.

okna konieczny - moskitiery    okna konieczny - moskitiery

Potrzebujesz pomocy przy wyborze markizy czy pergoli do swojego ogrodu? Zadzwoń lub napisz do nas. Podpowiemy jakie produkty sprawdzą się u Ciebie najlepiej i pomożemy Ci podjąć decyzję! Zapraszamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszych zadaszeń i przesłon.

okna konieczny - moskitiery    okna konieczny - moskitiery

 

Zaprojektuj osłony wewnętrzne i zewnętrzne

Skorzystaj z usług naszego autoryzowanego partnera i wybierz zaprojektuj idealne zasłony dla Twoich okien

Wejdź na modnie w oknie

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–18:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85

  Okna Konieczny Zduńska Wola

  ul. Kilińskiego 1B

  98-220 Zduńska Wola

  zdunskawola@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 533 980 490