Plisy - Sieradz - Oknakonieczny.pl

Plisy – Sieradz

Plisy – Sieradz

Plisy to typ nowoczesnych okryć okiennych. Tego rodzaju rolety składają się z czterech głównych części – rynny (listwy) dolnej i górnej, materiałowej harmonijki, która osłania okno i systemu sterującego. Czym różnią się żaluzje plisowane od rolet rzymskich czy żaluzji austriackich? Charakterystyczną materiałową harmonijką i unikalną konstrukcją! Rolety plisowane mogą zakrywać okno na dowolnym obszarze – czyli niekoniecznie od góry do dołu, tak jak ma to miejsce w wypadku większości popularnych typów rolet czy żaluzji.

Jeżeli więc na przykład, zależy Ci na osłonach zakrywających okno od środka do dołu, to plisy okażą się świetnym wyborem. Zarówno górna, jak i dolna rynna może zostać umieszczona na dowolnej wysokości ramy okiennej, co z kolei daje ogromne możliwości w zakresie stylizacji wnętrza. Minimalistyczna, materiałowa harmonijka i wąskie rynny nadają lekkości całej konstrukcji – i jest to właśnie jedna z tych cech, która wyróżnia żaluzje plisowane na tle innych okryć okiennych. Takie osłony słoneczne doskonale zdają egzamin zarówno w nowocześnie, jak i nieco bardziej tradycyjnie zaaranżowanych pomieszczeniach – nie powinien więc dziwić fakt, że są one tak chętnie wybierane przez mieszkańców Sieradza.

Plisy Sieradz – Okna Konieczny

Sprzedaż i montaż plis okiennych to ważna część oferty Okna Konieczny – tego rodzaju żaluzje w ostatnim czasie są chętniej wybierane, niż zasłony czy rolety rzymskie. Z tego też względu stale poszerzamy gamę oferowanych żaluzji plisowanych. Warto również wspomnieć o szerokich możliwościach personalizacji tego rodzaju okryć okiennych. Nasi klienci mogą indywidualnie dobrać materiał oraz dostosować detale konstrukcyjne plisy do własnych wymagań i upodobań.

Niektóre tekstylia pełnią funkcję ozdobną inne natomiast typowo przeciwsłoneczną. Dodamy, że światło słoneczne przebijające się przez materiał o określonym splocie i kolorze, potrafi diametralnie odmienić wygląd pomieszczenia. Jako Okna Konieczny oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru rolet plisowanych – zapraszamy do kontaktu!

Bezpieczne rolety plisowane – Child Safety

Wiele modeli plis jest regulowanych przy pomocy sznurka lub łańcuszka koralikowego. Taki system sterujący często wywołuje wiele obaw wśród rodziców. Dlatego Okna Konieczny znajdą Państwo żaluzje plisowane z zabezpieczeniami dla dzieci – czyli systemem Child Safety. Child Safety to rozwiązanie, które zapobiega powstawaniu pętli na tego rodzaju sznurkach. Brak skręcania i plątania się sznurków regulacyjnych to ogromna zaleta takich okryć okiennych!

Rolety plisowane Anwis

Zajmujemy się dystrybucją żaluzji plisowanych renomowanej marki Anwis – czyli polskiego producenta, którego produkty są od lat chętnie wybierane zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Europejskich. Rolety Anwis odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz prostymi systemami montażowymi, dzięki czemu sama instalacja żaluzji okiennych przebiega szybko i sprawnie.

Montaż żaluzji plisowanych – Sieradz i okolice

Nasza oferta nie byłaby kompletna bez usługi montażu oferowanych przez nas żaluzji i rolet. Niezależnie od tego, czy zdecydują się państwo na zakup żaluzji plisowanych, czy innego rodzaju okryć okiennych, zawsze służymy pomocą w kwestii ich instalacji na terenie Sieradza, Łodzi i okolic. Zazwyczaj taki montaż przebiega w trakcie jednej wizyty. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i nowoczesnym sprzętem. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszą ofertą.

Plisy – Sieradz w Twoim domu

Zaprojektuj osłony wewnętrzne i zewnętrzne

Skorzystaj z usług naszego autoryzowanego partnera i wybierz zaprojektuj idealne zasłony dla Twoich okien

Wejdź na modnie w oknie

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85

  Okna Konieczny Zduńska Wola

  ul. Kilińskiego 1B

  98-220 Zduńska Wola

  zdunskawola@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 533 980 490