Rolety rzymskie - Sieradz - Oknakonieczny.pl

Rolety rzymskie – Sieradz

Rolety rzymskie – Sieradz

Rolety rzymskie są jednym z najpopularniejszych typów rolet okiennych. W ich wypadku rolę przesłony pełni materiał, który jest zwijany falami do góry. To właśnie te „fale” materiału wyróżniają rolety rzymskie na tle innego rodzaju okryć okiennych. Niebywała estetyka rolet rzymskich jest doceniana na całym świecie a pomieszczenia, w których zamocowane są rolety rzymskie, możemy znaleźć w wielu topowych katalogach wnętrzarskich.

Obok wspomnianej już przesłony materiałowej konstrukcja takich rolet składa się jeszcze z trzech ważnych elementów – systemu sterującego poziomem wysunięcia przesłony oraz listwy dolnej i górnej. W Okna Konieczny znajdziesz również materiałowe rolety rzymskie z fiszbinami.

Rolety rzymskie z fiszbinami – idealne do każdego pomieszczenia

Fiszbiny to wykonane z tworzywa sztucznego, metalu lub usztywnionej tkaniny rurki, które usztywniają całą konstrukcję rolety, dzięki czemu poszczególne segmenty (fale materiałowe) układają się równo jedna po drugiej. Nie oznacza to bynajmniej, że materiał w roletach bez fiszbin będzie się rozjeżdżał czy też prezentował mniej estetycznie – estetyka jest pojęciem względnym, a styl rolet powinien być dopasowany do aranżacji pomieszczenia. Te z fiszbinami najczęściej zaobserwujemy w biurowych czy nowoczesnych wnętrzach, natomiast rolety rzymskie bez fiszbin zdadzą egzamin w przytulnych, domowych pomieszczeniach.

Rolety rzymskie Sieradz – Okna Konieczny

Zajmujemy się sprzedażą, montażem i doradztwem w zakresie doboru rolet rzymskich. Nasza kompleksowa usługa opiera się na wieloletnim doświadczeniu – pierwszy krok to wykonanie pomiarów, aby jak najlepiej dopasować rolety. Taki pomiar nieodpłatnie i niezobowiązująco może wykonać nasz pracownik, więc osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub bezpośredniego z naszym działem w Sieradzu, Łodzi lub Wrocławiu. Kolejny etap to dobór rodzaju rolet. Nasi fachowcy chętnie doradzają w zakresie wyboru odpowiedniego modelu.

Mocną stroną naszej oferty są również szerokie możliwości personalizacji takich rolet – czyli dopasowania każdego ich detalu do wymagań klienta. Nasz klient otrzymuje więc dowolność w zakresie doboru materiału oraz koloru innych elementów rolety. W tym miejscu warto dodać, że niektóre materiały mają przede wszystkim walory estetyczne, inne natomiast doskonale zacieniają pomieszczenia. Dlatego wybór warto skonsultować z naszym pracownikiem, aby efekt końcowy spełnił Państwa oczekiwania. Po wykonaniu pomiarów i dokonaniu wyboru można już przejść do montażu.

Montaż rolet rzymskich – Sieradz i okolice

Nasi monterzy dysponują nowoczesnym sprzętem i bogatym doświadczeniem – dlatego wszystkie rolety montujemy w trakcie pierwszej wizyty. Zawsze staramy się ustalić dogodny dla naszego Klienta termin montażu rolet. Zapraszamy do kontaktu osoby z Sieradza, Łodzi i Wrocławia zainteresowane usługą montażu rolet!

Rolety rzymskie z systemem RVS – Okna Konieczny

Nasz salon w Sieradzu zajmuje się również sprzedażą rolet rzymskich z systemem RVS (lub inaczej systemem REV). Te trzy litery oznaczają unikalną konstrukcję takiej rolety. Dzięki technologii RVS możemy sterować górną i dolną listwą rolety, co pozwala na wybór powierzchni okna, którą chcemy zakryć – na przykład od środka do dołu, lub od góry do połowy. Rolety rzymskie z systemem RVS są ostatnim krzykiem mody wnętrzarskiej. Częściowo przesłonięte okna doskonale się prezentują, a gra świateł uzyskana poprzez ustawienie takiej rolety i przepuszczenie promieni słonecznych przez materiał nadaje wnętrzu unikalnego uroku.

Rolety rzymskie – Sieradz w Twoim domu

Zaprojektuj osłony wewnętrzne i zewnętrzne

Skorzystaj z usług naszego autoryzowanego partnera i wybierz zaprojektuj idealne zasłony dla Twoich okien

Wejdź na modnie w oknie

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85

  Okna Konieczny Zduńska Wola

  ul. Kilińskiego 1B

  98-220 Zduńska Wola

  zdunskawola@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 533 980 490