Rolety zewnętrzne Wrocław | Oknakonieczny.pl

Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe

Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe

Montowane na zewnątrz budynku, chronią jego mieszkańców przed światłem i zabezpieczają dom przed włamaniem − to właśnie rolety zewnętrzne. Wrocław, Łódź, Sieradz to miasta, w którym oferujemy różne modele najlepszej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia, jakie korzyści może przynieść montaż rolet.

Rolety zewnętrzne – dlaczego są świetnym wyborem?

Zabezpieczenie wnętrza przed wandalizmem i włamaniem to jedna z głównych funkcji jaką pełnią rolety zewnętrzne. Dzięki nim mają, więc Państwo pewność, że dom jest dobrze chroniony, a  potencjalni włamywacze nie będą w stanie podejrzeć, co znajduje się w środku. Ponadto każda nasza roleta zewnętrzna jest wyprodukowana z wytrzymałego tworzywa. To sprawia, że złodzieje nie są w stanie jej uszkodzić, by dostać się do pomieszczeń budynku.

Rozwiązanie na każdą pogodę

O funkcjonalności zewnętrznych rolet świadczy również gwarantowana przez nie doskonała izolacja akustyczna oraz termiczna. Zimą i jesienią można z jej pomocą znacząco zaoszczędzić na zużyciu energii cieplnej, co przełoży się na mniejsze rachunki za ogrzewanie. Innym przeznaczeniem rolet jest ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem i nasłonecznieniem, która najbardziej przydaje się w lecie. Wtedy słońce szybko i łatwo dostaje się do wnętrza domu. Rolety skutecznie zabezpieczą pokoje przed niepotrzebnym nagrzewaniem, a w rezultacie przebywanie w budynku stanie się o wiele przyjemniejsze.

Ponadto rolety sprawiają, że otwory okienne i elewacja są zabezpieczone przed zniszczeniem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak grad, deszcz, śnieg, czy też porywisty wiatr. Wszystko to jest możliwe dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów przy produkcji rolet.

Elementem wyróżniającym nasze produkty jest zastosowanie automatycznych czujników zmierzchu, czasu, wiatru i czuwania. Z ich pomocą, rolety mogą spełniać swoje ochronne zadanie nawet wtedy, gdy domownicy nie przebywają w budynku. Detektory pozwalają zaprogramować je tak, aby podnosiły się i opuszczały również podczas nieobecności właścicieli. Czujniki można podłączyć także do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem, co w dużym stopniu ułatwia ich obsługę.

Rolety zewnętrzne i ich szerokie zastosowanie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby i oczekiwania naszych klientów są różne, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo różne modele rolet. Posiadamy:

 • rolety zewnętrzne zintegrowane z moskitierą,
 • rolety elewacyjne,
 • rolety zewnętrzne naokienne,
 • rolety podtynkowe.

 

Bogata gama kolorystyczna oferowanych przez nas rolet pozwala na idealne dopasowanie ich do zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych obiektów architektonicznych. Jeśli więc szukają Państwo rolet zewnętrznych we Wrocławiu, zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu. Poszczególne modele można zobaczyć w naszym salonie we Wrocławiu, Łodzi, Sieradzu. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania dotyczące zasłon i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa domu. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62
  Tel: 516 191 800

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85

  Okna Konieczny Zduńska Wola

  ul. Kilińskiego 1B

  98-220 Zduńska Wola

  zdunskawola@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 533 980 490