Rolety zewnętrzne - Sieradz - Oknakonieczny.pl

Rolety zewnętrzne – Sieradz

Rolety zewnętrzne – Sieradz

Rolety zewnętrzne to typ okryć okiennych montowanych na zewnątrz budynku. Możemy spotkać się z kilkoma wariantami tego rodzaju rolet – są to na przykład rolety antywłamaniowe, moskitiery lub tak zwane screeny, czyli zewnętrzne, materiałowe rolety przeciwsłoneczne. Jeżeli funkcja rolet ma być przede wszystkim antywłamaniowa, to wybór wyposażonych w odpowiednie zabezpieczenia rolet zewnętrznych okaże się najlepszym wyborem. Jeżeli funkcja okryć okiennych ma być przede wszystkim ozdobna i zaciemniająca – to warto przed wyborem odpowiedzieć sobie na kilka pytań.

Rolety wewnętrzne czy zewnętrzne?

To czy lepszym wyborem okażą się wewnętrzne, czy zewnętrzne rolety ozdobne, jest uzależnione od stylu aranżacji wnętrza i elewacji mieszkania. Na przykład, jeżeli nasz wybór padnie na rolety zewnętrzne, to dobrze, jeżeli ich kolory będą dopasowane do kolorystyki elewacji budynku. Wybór rolet zewnętrznych otwiera także nowe możliwości w zakresie aranżacji wnętrza – wnęki okienne mogą pozostać puste. Inna opcja to na przykład umieszczenie we wnęce firan lub zasłon, które będą współgrały z roletami zewnętrznymi.

Sprawdź również: Rolety wewnętrzne – Sieradz

Nikogo raczej nie zaskoczymy stwierdzeniem, że obecnie wciąż dużo chętniej wybierane są rolety wewnętrzne. Trend ten jednak ulega stopniowej zmianie – w ostatnich latach unikalne, nietuzinkowe wnętrza cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dobrym przykładem tego stanu rzeczy jest sytuacja w centralnej Polsce – czyli tu, gdzie nigdy nie brakowało ciekawych inwestycji deweloperskich. Nic więc dziwnego, że rolety zewnętrzne możemy często zauważyć w Łodzi czy Sieradzu.

Rolety zewnętrzne Sieradz – Okna Konieczny

W punkcie sprzedażowym Okna Konieczny w Sieradzu znajdziesz wszystkie najpopularniejsze rodzaje rolet zewnętrznych. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, lecz również doradztwem w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań technologicznych oraz montażem. Montaż rolet realizowany jest zawsze w terminie dogodnym dla Klienta – kiedy najlepiej zacząć, zastanowić się nad rodzajem montowanych rolet? Jeżeli chodzi o rolety antywłamaniowe, to najlepiej taki montaż zaplanować jeszcze na etapie projektowania elewacji budynku – dzięki czemu późniejsza instalacja zazwyczaj wykonywana jest w trakcie wykańczania elewacji, a prace przebiegają sprawnie i w możliwie najszybszym tempie.

Zewnętrzne rolety antywłamaniowe – Sieradz i okolice

Rozróżniamy dwa podstawowe rodzaje rolet zewnętrznych pod względem zastosowanej technologii montażowej – antywłamaniowe rolety elewacyjne oraz antywłamaniowe rolety podtynkowe. Wymienione nazwy mogą być mylące dla osoby niemającej wcześniej nic wspólnego z montażem rolet – przecież tynk stanowi element elewacji. Dlatego tłumaczymy – w wypadku rolet elewacyjnych, puszka, do której zwija się taka roleta, umieszczona jest na elewacji budynku. Rolety podtynkowe zwijają się do puszki umieszczonej wewnątrz elewacji – pod tynkiem. Warto w tym miejscu dodać, że oba typy rolet dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych – można je więc z łatwością dopasować do kolorystyki budynku.

Screeny przeciwsłoneczne – rolety zewnętrzne

Wszystkie przeciwsłoneczne rolety zewnętrzne dostępne w Okna Konieczny wykonane zostały w technologii opartej o system ZIP – przesłona przeciwsłoneczna zwija się na prowadnicach bocznych. Przy ich produkcji wykorzystano wyłącznie materiały odporne na działanie warunków atmosferycznych – tkaninę wykonaną z włókna szklanego i PCV oraz elementy z niekorodujących tworzyw sztucznych. Tego typu rolety zdadzą egzamin zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i altanach czy innych obiektach rekreacyjnych.

Rolety zewnętrzne – Sieradz w Twoim domu

Zaprojektuj osłony wewnętrzne i zewnętrzne

Skorzystaj z usług naszego autoryzowanego partnera i wybierz zaprojektuj idealne zasłony dla Twoich okien

Wejdź na modnie w oknie

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–18:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85

  Okna Konieczny Zduńska Wola

  ul. Kilińskiego 1B

  98-220 Zduńska Wola

  zdunskawola@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 533 980 490