Żaluzje drewniane - Sieradz - Oknakonieczny.pl

Żaluzje drewniane – Sieradz

Żaluzje drewniane – Sieradz

Żaluzje drewniane od lat cieszą się ogromną popularnością – są jednym z najchętniej wybieranych typów żaluzji wewnętrznych! Promienie światła słonecznego przenikające przez szczeliny między drewnianymi lamelami tworzą jedyną w swoim rodzaju grę świateł, która nadaje pomieszczeniom wyjątkowego uroku. Nikogo więc nie powinno dziwić, że również w Sieradzu, żaluzje drewniane zobaczymy w wielu ciekawych wnętrzach – zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i biurach czy obiektach mieszkalnych.

Drewniane żaluzje – Okna Konieczny

Drewniane żaluzje składają się z dwóch podstawowych części – systemu sterującego oraz listewek (czyli lamelek lub lameli). System sterujący w takich żaluzjach pozwala na zsuwanie i podciąganie lameli wiszących na sznurkach, a także na ustawienie ich kąta nachylenia. Możliwość ustalenia kąta nachylenia pozwala nam z kolei na dodatkową regulację dopływu światła słonecznego. To, które przechodzi, odbija się także na powierzchni nachylonych listewek, przybierając brązowy, beżowy lub bursztynowy odcień.

Takie żaluzje wykonywane są z drewna w różnym kolorze – warto więc przed zakupem zastanowić się, czy szukamy żaluzji w jaśniejszych, czy ciemniejszych odcieniach. Kolejna sprawa to szerokość lameli – najbardziej popularna to 25 mm, ale dostępne są również te o szerokości 50 mm oraz szersze. Jaki kolor i szerokość najlepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu? Dużo zależy od poziomu nasłonecznienia danego pomieszczenia oraz od tego, jaki efekt wizualny chciałbyś uzyskać.

Sprzedaż i montaż żaluzji drewnianych Sieradz – Okna Konieczny

Jako Okna Konieczny oferujemy żaluzje drewniane na wymiar dostępne w szerokiej gamie modelowej. Ponieważ usługa wykonania tychże żaluzji realizowana jest na zamówienie, to mamy ogromne możliwości dostosowania parametrów takich żaluzji do aranżacji wnętrza. Oferowane żaluzje wykonane są z różnych gatunków drewna i z dbałością o najdrobniejszy detal. Zastosowany surowiec został zaimpregnowany przy użyciu najwyższej klasy preparatów – to żaluzje, które będą służyły przez lata.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem w Sieradzu – w pierwszej kolejności nieodpłatnie i niezobowiązująco wykonamy pomiary. Następnie doradzimy przy wyborze najlepszych rozwiązań konstrukcyjnych – ale nie tylko! Doradzamy jaki kolor najlepiej wkomponuje się w dane pomieszczenie. Poradzimy, jaką szerokość lameli najlepiej zda egzamin w danym pomieszczeniu i odpowiemy na wszelkie inne pytania związane z wyborem i montażem żaluzji. Ostatni etap to montaż, który realizuje nasza ekipa monterska po ustaleniu dogodnego terminu z klientem. Realizacja usługi przebiega szybko i sprawnie – 99% montaży realizujemy w trakcie pierwszej wizyty.

Żaluzje drewniane poziome

Kto powiedział, że drewniane żaluzje muszą być poziome? W naszej ofercie znajdziesz również żaluzje pionowe, czyli takie, których lamele są ustawione w pionie. To wyjątkowe okrycia okienne, które sprawdzą się w nietuzinkowych wnętrzach. Doskonale współgrają z aranżacją w loftowym i nowoczesnym stylu!

Żaluzje drewniane sterowane elektrycznie – Okna Konieczny

W naszej ofercie znajdą Państwo również żaluzje drewniane sterowane elektrycznie. Tego rodzaju żaluzje sterowane są przy użyciu sterownika. Możemy regulować kąt nachylenia lameli oraz poziom zsunięcia żaluzji. Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w domach z małymi dziećmi oraz wszędzie tam, gdzie koty i inne zwierzęta domowe nadmiernie interesują się sznurkami do żaluzji! Możliwość automatycznego sterowania żaluzjami doskonale wpisuje się w nowoczesną wizję Smart Home. To także codzienna oszczędność czasu, ponieważ wszystkie żaluzje możesz zsunąć lub podnieść jednym przyciskiem!

Żaluzje drewniane – Sieradz w Twoim domu

Zaprojektuj osłony wewnętrzne i zewnętrzne

Skorzystaj z usług naszego autoryzowanego partnera i wybierz zaprojektuj idealne zasłony dla Twoich okien

Wejdź na modnie w oknie

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85

  Okna Konieczny Zduńska Wola

  ul. Kilińskiego 1B

  98-220 Zduńska Wola

  zdunskawola@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 533 980 490