Rolety Zewnętrzne Łódź

Rolety Zewnętrzne Łódź

Rolety zewnętrzne – Łódź i okolice, w których poczujesz się bezpiecznie

Rolety zewnętrzne stały się coraz bardziej popularne wśród mieszkańców dużych miast, jak i mniejszych miejscowości. Ich główna funkcja to zabezpieczenie przed włamaniem i aktami wandalizmu. Można je zamontować zarówno do istniejących budynków i nowo powstałych obiektów. Warto podkreślić, że ich budowa wpływa na właściwości termoizolacyjne, które można wykorzystać przez cały rok. Właśnie dlatego, warto postawić na montaż rolet zewnętrznych. Łódź to jedno z miejsc, w których coraz więcej naszych klientów decyduje się na takie rozwiązanie.

Opis produktu

Poznaj zalety rolet zewnętrznych. Łódź stawia na energooszczędność

Jeśli nie jesteście Państwo pewni czy rolety antywłamaniowe to odpowiednie rozwiązanie do Waszej posiadłości, warto poznać listę innych zalet:

  • termoizolacja – dzięki swoim właściwościom pozwolą na skuteczne ograniczenie kosztów ogrzewania podczas zimowych dni – efektywne ogrzewanie, jest możliwe dzięki roletom zewnętrznym. Łódź to miasto, w którym ceny czynszu czy wynajmu mieszkań mocno obniżają domowy budżet. Właśnie dlatego warto pokusić się o rozwiązania, które pozwolą Państwu zaoszczędzić. Termoizolacyjne zastosowanie rolet umożliwia utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu podczas gorących letnich dni;
  • ochrona okien przed warunkami atmosferycznymi – promienie słoneczne, kwaśny deszcz, grad czy silny wiatr mogą być zagrożeniem dla naszych okien. Rolety zewnętrzne przedłużają żywotność naszych okien;
  • ochrona przed hałasem – nowoczesne rolety zewnętrzne zmniejszają natężenie hałasu, nawet o 14 DB;
  • osłona przed owadami i pyłkami – rolety zewnętrzne, mogą być wyposażone dodatkowo w moskitiery chroniące przed owadami i przenikaniem pyłków do środka posiadłości, dzięki siatce wykonanej z włókna szklanego. Nie zakłóca to widoczności i pracy rolety;
  • synchronizacja ze smart dom – rolety elektryczne umożliwiają konfigurację ze stacją pogodową czy systemem alarmowym w domu. Dzięki temu możecie być pewni, że Państwa dom jest bezpieczny w momencie, gdy jest pusty.

Rolety zewnętrzne – z czego są wykonane?

Rolety aluminiowe są wykonane z trwałych materiałów o wysokiej jakości. Pancerz rolet jest wyprofilowany przy pomocy taśmy aluminiowej, wypełnionej pianką poliuretanową. W całej konstrukcji znajdują się również niezbędne części, takie jak: prowadnice, listwa dolna czy skrzynka rolety umożliwiająca jej prawidłowe funkcjonowanie. Nasi klienci cenią sobie solidność produktów, dlatego decydują się na rozwiązanie, jakim są rolety zewnętrzne. Łódź to miasto, w którym znajduje się nasz salon, gdzie możecie Państwo zobaczyć przykładowe realizacje.

Jakie typy rolet warto zamontować?

Rolety elewacyjne – szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy dom jest całkowicie wykończony, właśnie wtedy można je zamontować bez ingerencji w budynek. Rolety Anwis montowane na elewacje, mogą być umieszczone na budynku lub we wnęce okiennej bądź drzwiowej.

Rolety Podtynkowerolety Solido przeznaczone głównie do montażu w nowo budowanych obiektach. Dzięki możliwości umieszczenia skrzynki w elewacji budynku może być ona niewidoczna. Jedną z zalet rolet Solido jest ochrona przed przemarzaniem, gdy montaż skrzynki następuje pod warstwą izolacyjną budynku. Warto dodać, że jej montaż nie wymaga ingerencji w konstrukcję okien czy drzwi. Jeśli stawiacie Państwo nowy dom, warto zdecydować się na rolety zewnętrzne. Łódź stawia na nowoczesne rozwiązania.

Rolety nadstawne naokienne –  możliwe do zamontowania na etapie instalowania stolarki okiennej lub jej wymiany przed osadzeniem jej we wnęce. Należy uwzględnić to w fazie budowy budynku, w celu zwiększenia wysokości otworów dostosowanych pod okna i drzwi. Dostępny system umożliwia wiele sposobów zabudowy skrzynki i prowadnic.

W ofercie naszego sklepu Okna Konieczny, znajdziecie Państwo również oferty na rolety Portos czy Rolety Intermo. Sterowanie wszystkich dostępnych produktów może odbywać się przy pomocy taśmy, linki, mechanizmu sprężonego czy w formie rolety na pilota. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas kluczową sprawą. Właśnie dlatego warto postawić na nasze rolety zewnętrzne. Łódź to miasto, w którym warto zadbać o realizacje miłe dla oka. Właśnie dlatego, oferujemy możliwość wyboru spośród wielu kolorów naszych produktów. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, to skontaktujcie się z naszymi specjalistami, którzy przygotują dla Państwa ofertę.

Sprawdź nasze wszystkie produkty

Bądźmy w kontakcie

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
Okna Konieczny Wrocław

budynek Pixel House

ul. Białowieska 3a

54-234 Wrocław

wroclaw@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–18:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 71 728 00 62

Okna Konieczny Sieradz

Aleja Pokoju 7a

98-200 Sieradz

sieradz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 43 822 17 59

Okna Konieczny Łódź

ul. Rzgowska 145

93-303 Łódź

lodz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota nieczynne

Tel: 42 683 10 85