Żaluzje Świdnica: rozwiązania szyte na miarę

09.09.2021

Doskonała ochrona przed słońcem to podstawa w  ciepłe, letnie dni. Dlatego warto mieć w oknach żaluzje. Świdnica bywa niezwykle gorącym miastem – osoby mieszkające tutaj potrzebują rozwiązań, które zminimalizują ilość światła, wpadającego do pomieszczeń.

Doskonałym rozwiązaniem są nasze żaluzje, które bardzo dobrze zasłaniają szyby i eliminują problem nadmiernego nagrzania pomieszczeń. W Okna Konieczny możesz wybierać spośród wielu możliwości żaluzji: aluminiowych, drewnianych, bambusowych oraz fluo (PCV).

Poziome aluminiowe żaluzje – Świdnica

To wyjątkowo praktyczny typ żaluzji, który pozwala na precyzyjne nastawienie kąta nachylenia lameli. Żaluzje można ułożyć w taki sposób, aby wpuszczały pożądaną ilość światła słonecznego. Dzięki temu można skutecznie zapobiec przesadnemu nasłonecznianiu się pomieszczeń. To wygodne rozwiązanie, ponieważ żaluzji nie trzeba nawet podnosić, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Nasi Klienci mogą w sposób dowolny spersonalizować swoje żaluzje. Świdnica to miasto, którego mieszkańcy chętnie korzystają z tej możliwości. W zależności od własnych oczekiwań można wybrać modele sterowane mechanicznie lub elektrycznie. Nasze żaluzje mają wiele wariantów kolorystycznych. To sprawia, że z łatwością dobierzesz wzór, który najlepiej pasuje do aranżacji Twoich wnętrz. Aluminiowe żaluzje nadal cieszą się dużą popularnością, ponieważ można je przymocowywać do ścian, sufitów oraz  zainstalować na skrzydle okiennym.

Drewniane żaluzje w Okna Konieczny

Jeśli mieszkanie jest urządzone w stylu skandynawskim – drewniane żaluzje będą doskonałym dodatkiem do wnętrza. Spodobają się też wszystkim, którzy cenią sobie bliskość natury. W Okna Konieczny znajdziesz żaluzje wykonane z takich materiałów, jak drewno abachi, czy basswood.

Strona estetyczna to jednak nie wszystko. Z tego powodu zadbaliśmy o wysoką funkcjonalność żaluzji. Używając ich, można bez trudu ograniczyć ilość światła, która przedostaje się przez szyby do pokoju. Aby to zrobić, wystarczy użyć łańcuszka. Jeżeli nie chcesz, aby Twoje pomieszczenie się nagrzewało – sięgnij po pionowe żaluzje. Świdnica to miejsce, w którym coraz większą popularnością cieszy się styl oparty na naturalnych surowcach. Moda ta rozprzestrzenia się zarówno w mieszkaniach, domach, jak i na przestrzeniach użytkowych. Żaluzje drewniane to świetna alternatywa dla tradycyjnych żaluzji aluminiowych.

Żaluzje pionowe – elegancja i ochrona

Żaluzje pionowe to osłony okienne, które gwarantują duży komfort sterowania. Tkaniny w nich zawarte są odpowiedzialne za ochronę przed nagrzaniem, a cała konstrukcja jest intuicyjna w obsłudze. Żaluzje pionowe będą pasowały niemal do każdej aranżacji mieszkania.

Wygoda montażu i bogactwo stylu

Żaluzje pionowe przymontowane są do szyny, która pozwala na instalację żaluzji zarówno na powierzchniach ukośnych, jak i pionowych. Znajduje się w niej prowadnica z ruchomymi uchwytami na tkaniny. Z kolei każdy pas materiału da się zamienić miejscami. W ten sposób można stworzyć całkowicie zindywidualizowany projekt żaluzji – w sklepie Okna Konieczny posiadamy niemal 300 wzorów! 

Żaluzje pionowe wyśmienicie sprawdzą się w każdym wnętrzu Twojego domu, urozmaicą również powierzchnię biurową. Żaluzje pionowe mają możliwość obrotu o 180 stopni wokół własnej osi, dzięki temu jeszcze lepiej ochraniają mieszkanie zarówno przed słońcem, jak i ciekawskim spojrzeniem sąsiadów. Żaluzje pionowe mogą pełnić również funkcję ścianki działowej np. na otwartych przestrzeniach biurowych, w których zapewnienie spokoju jest bardzo ważne dla efektywności pracy wielu osób zajmujących tą samą przestrzeń. 

Okna Konieczny – żaluzje szyte na miarę

Decydują się na zakup żaluzji w naszym sklepie, możesz całkowicie spersonalizować swój wybór i wybrać rozwiązania adekwatne do własnych potrzeb oraz oczekiwań. Dzięki temu możesz stworzyć zupełnie unikalne rozwiązania i kompozycje. Pracownicy sklepu Okna Konieczny chętnie służą wsparciem i pomocą, jeżeli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami.

Bądźmy w kontakcie

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
Okna Konieczny Wrocław

budynek Pixel House

ul. Białowieska 3a

54-234 Wrocław

wroclaw@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–18:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 71 728 00 62

Okna Konieczny Sieradz

Aleja Pokoju 7a

98-200 Sieradz

sieradz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 43 822 17 59

Okna Konieczny Łódź

ul. Rzgowska 145

93-303 Łódź

lodz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota nieczynne

Tel: 42 683 10 85