Żaluzje Fasadowe – rozwiązanie dla Ciebie

09.09.2021

Częstym rozwiązaniem stosowanym na zewnątrz budynku są żaluzje fasadowe. Poznań to miasto interesujące architektonicznie, a jego mieszkańcy chętnie decydują się na nowoczesne rozwiązania. W sklepie Okna Konieczny dokonasz wyceny online, co znacznie usprawni proces zamawiania żaluzji.

Produkt dopasowany do Twoich wymagań

W Okna Konieczny wszystkie projekty realizujemy na podstawie indywidualnych wymiarów podanych przez Klienta. Żaluzje fasadowe, podobnie jak rolety zewnętrzne, są stosowane na zewnątrz budynków. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na skuteczną ochronę przed słońcem – nawet wielkogabarytowych powierzchni szklanych.

Żaluzje fasadowe cechują się nowoczesnym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Nawet wyjątkowo intensywny upał przestaje dokuczać, kiedy na oknach budynku zamontowano żaluzje fasadowe. Poznań to miasto, w którym chętnie stosuje się to rozwiązanie.

Żaluzje fasadowe – doskonała ochrona przed słońcem

W ofercie sklepu Okna Konieczny znajdą Państwo różne rodzaje żaluzji fasadowych. Wszystkie są produktami wysokiej jakości, które zaciemniają szklane fasady i otwory okienne. Każdy produkt łatwo obsłużyć, ponieważ żaluzje mają płynny zakres sterowania od 90 do 180 stopni.

W naszym sklepie znaleźć można również rolety sterowane ręcznie i automatycznie. Wyboru warto dokonać na podstawie własnych potrzeb i upodobań. Niezależnie od ostatecznego wyboru, obydwa sposoby sterowania pozwalają łatwe i szybkie ustawienie stopnia przenikania światła do pomieszczenia.

Żaluzje fasadowe korzystnie wpływają również na izolację termiczną. Chronią wnętrza przed nadmiernym nagrzaniem. Szczególnie latem podczas upałów można przekonać się, jak dobrze sprawdzają się żaluzje zewnętrzne. Poznań jest miastem, którego mieszkańcy bardzo często decydują się na ich montaż, z uwagi na wysokie temperatury.

Żaluzje fasadowe – lepsza dźwiękoszczelność

Ochrona przed słońcem to jedna z wielu zalet żaluzji fasadowych. Kolejną jest dźwiękoszczelność. Jeśli żyjesz w ruchliwym mieście, w którym wiele się dzieje, ochronę przed hałasem zapewnią Ci żaluzje fasadowe. Poznań to doskonały przykład miejsca, w którym tego typu rozwiązania sprawdzają się wyśmienicie.

Aluminiowe żaluzje zewnętrzne

Żaluzje fasadowe cechują się przemyślanym stylem. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z ofertą sklepu Okna Konieczny i dokonać wyboru. Realizujemy wycenę online, co zdecydowanie ułatwia i usprawnia cały proces. Wszystkie żaluzje w naszej ofercie cechują się lekką  i łatwą w montażu konstrukcją. Wszystkie modele są pokryte warstwą specjalnego lakieru, który zwiększa ich odporność na warunki pogodowe.

Żaluzje różnią się od siebie poprzecznym przekrojem lameli. Mogą mieć kształt litery S, C lub Z. Różnią się również szerokością lameli. Jeżeli poszukujesz żaluzji, które gwarantują zaciemnienie na najwyższym poziomie, sprawdź model Z-90. Ten model żaluzji wyposażono w specjalny system wyciszania dźwięków, jakie generują żaluzje.

Żaluzje podtynkowe – ekstrudowane aluminium

W ofercie sklepów Okna Konieczny znajdą Państwo również żaluzje podtynkowe BOX. Ten typ żaluzji posiada kasety wykonane z ekstrudowanego aluminium. Ich działanie opiera się na napędzie elektrycznym. Żaluzje tego typu składają się między innymi z tzw. pokrywy rewizyjnej, która pozwala na bezproblemowe przeprowadzenie montażu. W naszym sklepie znajdą Państwo również żaluzje podtynkowe wyposażone w docieplenie nadproża.

Smartdom i żaluzje fasadowe

Żaluzje dostępne w sklepie Okna Konieczny współgrają z czujnikami pogodowymi i całym systemem inteligentnego domu. Aby poznać specyfikę naszych rozwiązań, zapraszamy do lektury poradników na stronie, szczegółowego zapoznania się z ofertą i wypełnienia formularza kontaktowego.

W sklepie Okna Konieczny pracują specjaliści o wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu, chętnie proponują odpowiednie rozwiązania i pomagają dokonać właściwego wyboru. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub kwestie, które chcielibyście rozważyć – jesteśmy do Państwa  do dyspozycji.

Bądźmy w kontakcie

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
Okna Konieczny Wrocław

budynek Pixel House

ul. Białowieska 3a

54-234 Wrocław

wroclaw@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–18:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 71 728 00 62

Okna Konieczny Sieradz

Aleja Pokoju 7a

98-200 Sieradz

sieradz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 43 822 17 59

Okna Konieczny Łódź

ul. Rzgowska 145

93-303 Łódź

lodz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota nieczynne

Tel: 42 683 10 85