Żaluzje drewniane 70 mm! - Oknakonieczny.pl

Żaluzje drewniane 70 mm!

16.03.2017

Żaluzje drewniane idealne do wnętrz w każdym stylu!

Żaluzje drewniane to osłony okienne, które zasługują na szczególną uwagę ze względu na piękny efekt dekoracyjny. Bogata kolorystyka oferowanych lameli,  bardzo wysoka jakość wykonania oraz możliwość wykonania żaluzji drewnianej w prawie każdym wymiarze sprawiają, że zarówno wnętrza domów, jak i pomieszczenia biurowe zyskują jedyny w swoim rodzaju klimat.

Nie wiesz jakie żaluzje drewaniane dobrać do swojego mieszkania? Nie czekaj, masz do dyspozycji specjalistów, skontaktuj się z nami:  https://www.oknakonieczny.pl/kontakt/

czarne żaluzje drewniane 70 mm

Żaluzje drewniane 70 mm w czarnym kolorze nadają nowoczesności!

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu jedną z wielu Naszych nietuzinkowych realizacji. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć żaluzji drewnianych zamontowanych w pomieszczeniu biurowym w najwyższym wrocławskim budynku – Sky Tower Wrocław. Klient wybrał żaluzje drewniane o szerokości lameli 70 mm w kolorze białym sterowane elektrycznie za pomocą pilota. Jednym pilotem można obsługiwać wszystkie żaluzje drewniane jednocześnie lub każdą z osobna. Kilkanaście sztuk żaluzji przesłaniają wysokie przeszklenia od podłogi do sufitu. Nie można także pominąć funkcji jakie pełnią, czyli ochrony pomieszczeń przed nagrzewaniem się czy też zaciemnienie wnętrza. Jednak tym, co je wyróżnia na tle osłon o podobnym przeznaczeniu, jest to, że każdemu wnętrzu nadadzą rys oryginalności i niepowtarzalny styl. Żaluzje mogą stanowić subtelną dekorację wnętrz nowoczesnych – tak jak w przypadku żaluzji wykonanych w Sky Tower, ale także podkreślać elegancję pomieszczeń w stylu klasycznym. Bardzo bogata kolorystyka: od klasycznych bieli, poprzez subtelne oraz nowoczesne szarości, po zdecydowane brązy oraz głęboką czerń, sprawia, że każdy znajdzie produkt odpowiadający przyjętej estetyce.

» Elegancki detal we wnętrzu – żaluzje drewniane Wrocław

Żaluzje drewniane idealnie wpiszą się w styl skandynawski, charakteryzujący się sięganiem po materiały wykończeniowe i dekoracyjne wykonane z naturalnych surowców. W roli nowoczesnych i stylowych przesłon spełnią się żaluzje z kolekcji Modern lub Unique. Utrzymane w różnych odcieniach bieli czy szarości mogą stanowić dopełnienie urządzonych prosto lecz ze smakiem wnętrz minimalistycznych. Funkcjonalność oferowanych rozwiązań, stonowana kolorystyka i szlachetne materiały z jakich zostały wykonane żaluzje będzie odpowiadać wyznawcom maksymalnej prostoty. Mocnym, zdecydowanym akcentem we wnętrzu będą żaluzje w kolorze czarnym do których możemy zastosować dodatki w innym kolorze.

Chcąc zachować klasyczny styl i klimat wnętrza warto zastanowić się nad montażem żaluzji w kolorze drewna. Specjalnie dedykowana do tego typu rozwiązań jest kolekcja lameli  Colonial, w skład której wchodzą produkty wyróżniające się zachowaniem naturalnego koloru i wzoru drewna. Montaż żaluzji z kolekcji Colonial doskonale podkreśli styl i elegancję reprezentacyjnych pomieszczeń biurowych. Żaluzje drewniane to bardzo dobry wybór dla zwolenników stylu rustykalnego. Jakość materiału z jakiego zostały wykonane oraz brak dodatkowych zdobień spowoduje, że żaluzje będą się świetnie komponowały z elementami wyposażenia budując atmosferę przytulności i ciepła.

Drewniane żaluzje 70 mm w kuchni

» Jakość wykonania

Do wytwarzania lamel żaluzji drewnianych wykorzystuje się dwa egzotyczne gatunki drewna: abachi oraz baswood. Każdy lamel oraz inne elementy żaluzji lakierowane są z zachowaniem ich naturalnej struktury lub są całkowicie pokrywane wybranym kolorem. W ofercie Okna Konieczny Wrocław występują żaluzje drewniane o różnych szerokościach lameli : 25 mm, 50 mm oraz nowość 70 mm! Duży wybór modeli sprawia, że każdy klient dobierze odpowiednie dla siebie rozwiązanie w zależności od efektu jaki chce uzyskać. Żaluzją drewnianą można przysłonić zarówno małe okna, wnęki, witryny, jak i duże, przeszklone powierzchnie. Żaluzje drewniane można wykonać również do okien o nietypowych kształtach.

Za efektywne funkcjonowanie żaluzji odpowiadają różne systemy sterowania. Najczęściej przez klientów wybierany jest system sterowania ręcznego za pomocą sznurka lub łańcuszka. W żaluzjach drewnianych o dużych gabarytach (jak w przypadku realizacji w Sky Tower)  stosuje się sterowanie elektryczne, gdzie zwiększamy komfort obsługi. Żaluzje drewniane wykonane są z wielką dbałością o detale.  Maskownica rynny górnej oraz rynna dolna żaluzji wykonane są z tego samego rodzaju drewna co lamele,a dobrane kolorystycznie drabinki tekstylne stanowią idealne wykończenie produktu.

Dodając to tego jakże ekskluzywnego produktu fachowy montaż firmy Okna Konieczny Wrocław możemy zapewnić wszystkim klientom najwyżej jakości produkt spełniający ich oczekiwania. Zapraszamy do umówienia się na darmowy i niezobowiązujący pomiar, gdzie doradzimy najlepsze rozwiązanie i zaprezentujemy wszystkie kolory lameli z bogatej oferty.

Zapraszamy do współpracy również architektów, którzy coraz częściej wykorzystują w swoich projektach żaluzje drewniane. Wrocław jest miejscem, gdzie produkty premium cieszą się coraz większą popularnością. W swojej ofercie mamy nie tylko żaluzje drewniane 70 mm, ale także inne rozmiary. Spytaj o indywidualną wycenę klikając w zakładke kontakt.  Artykuł napisany przy współpracy z https://remontujemysami.pl

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85

  Okna Konieczny Zduńska Wola

  ul. Kilińskiego 1B

  98-220 Zduńska Wola

  zdunskawola@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 533 980 490