Poradnik

Jak stworzyć idealne miejsce do wypoczynku, czyli pergole tarasowe na wymiar

27.04.2020

We Wrocławiu, jak w każdym dużym mieście, letnie upały mogą być trudne do zniesienia. Zwłaszcza jeśli nie mamy możliwości wyjazdu na urlop. Jednak dzięki pergolom tarasowym wykonanym na wymiar możemy stworzyć we własnym domu doskonałe miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. 

Zadaszenie tarasu ochroni nas przed palącym słońcem, ulewnym deszczem, a dodatkowe osłony boczne bronią przed zimnym wiatrem. Dzięki tym elementom można spędzać wolny czas na tarasie przez większą część roku.

Pergole tarasowe na wymiar we Wrocławiu. Dlaczego warto zainwestować w zadaszenie tarasu?

Powodów, dla których warto rozważyć zabudowę tarasu jest bardzo wiele. Przede wszystkim, dzięki pergolom tarasowym na wymiar mamy pewność najwyższej jakości wykonania. Możemy ustalić jej wielkości, wybrać dodatkowe akcesoria, oświetlenie i w ten sposób stworzyć wyjątkowy kącik do relaksu. Zadaszenie części ogrodu umożliwia także spędzanie dużej ilości czasu na zewnątrz bez względu na warunki pogodowe. 

Pergole tarasowe sprawiają, że nawet przy niekorzystnej pogodzie dzieci mogą bawić się na świeżym powietrzu, a my możemy delektować się pyszna kawą lub herbatą i obserwować swoje pociechy.

Kolejnym ważnym powodem, dla którego warto zamówić pergolę tarasową na wymiar do naszego domu jest podniesienie wartości nieruchomości. Jeśli za jakiś czas będziemy chcieli sprzedać nasz domu lub go wynająć, jego cena rynkowa automatycznie wzrośnie. 

Dzięki pergolom tarasowym zyskujemy także dodatkową przestrzeń w domu. Taki taras można zaaranżować na wiele sposobów. Wstawiając meble, kwiaty doniczkowe i inne ozdoby jesteśmy w stanie stworzyć przytulny zakątek na wzór ogrodów zimowych.

Osoby towarzyskie i lubiące spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi na pewno docenią fakt, że zadaszenie tarasu, pozwoli cieszyć się chwilami spędzonymi na zewnątrz nawet w czasie deszczu. Już nie będziemy musieli szybko przenosić imprezy grillowej do salonu czy kuchni tylko dlatego, że na dworze zrobiło się nieprzyjemnie. 

Gdzie zamówić pergole tarasowe na wymiar we Wrocławiu?

Jeśli rozważamy zakup zadaszenia tarasowego, warto zwrócić się do profesjonalnej firmy. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasza pergola została wykonana z najwyższej jakość komponentów, dostaniemy gwarancję oraz w razie problemów – możemy liczyć na pomoc wykwalifikowanych serwisantów. 

Marka Okna Konieczny z Wrocławia posiada w swojej ofercie szeroki wybór różnych typów zadaszeń tarasowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Ci dobrać najlepszy i najpraktyczniejszy model pergoli do Twojego domu. Dodatkowo dostosujemy ją do Twoich potrzeb i wymagań. Sprawdź sam. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Bądźmy w kontakcie

Okna Konieczny

wyceny@oknakonieczny.pl

Infolinia

Tel: 735 820 830

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
Okna Konieczny Wrocław

budynek Pixel House

ul. Białowieska 3a

54-234 Wrocław

wroclaw@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–18:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 71 728 00 62

Okna Konieczny Sieradz

Aleja Pokoju 7a

98-200 Sieradz

sieradz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 43 822 17 59

Okna Konieczny Łódź

ul. Rzgowska 145

93-303 Łódź

lodz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota nieczynne

Tel: 42 683 10 85