Żaluzje Fasadowe: ochrona przed nagrzaniem

09.09.2021

Częstym rozwiązaniem stosowanym na zewnątrz budynku są żaluzje fasadowe. Opole to miasto pełne życia, którego mieszkańcy chętnie decydują się rozwiązania cechujące się dużą nowoczesnością. Decydując się na skorzystanie z oferty sklepu Okna Konieczny, dokonasz wyceny online, która usprawni proces zamawiania żaluzji.

Żaluzje fasadowe szyte na miarę Twoich potrzeb

W Okna Konieczny każdy projekt jest realizowany na podstawie indywidualnych wymiarów podanych przez Klienta. Żaluzje fasadowe i rolety zewnętrzne, są montowane na zewnątrz budynków. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które skutecznie chroni przed promieniami słonecznymi również duże przeszklone powierzchnie.

Żaluzje fasadowe wyglądają nowocześnie i są bardzo funkcjonalne. Nawet czterdziestostopniowy upał przestaje dokuczać, kiedy na oknach budynku zamontowane są żaluzje fasadowe. Opole to miasto, którego mieszkańcy chętnie stosują to rozwiązanie.

Żaluzje fasadowe – gwarancja ochrony przed słońcem

W ofercie sklepu Okna Konieczny znajdziesz różne rodzaje żaluzji fasadowych. Wszystkie cechują się stylem, elegancją i wysoką jakością wykonania. Wszystkie żaluzje są stosunkowo łatwe w obsłudze, a ich zakres sterowania jest płynny od 90 do 180 stopni.

W sklepie Okna Konieczny znajdziesz również rolety sterowane ręcznie i automatycznie. Wyboru warto dokonać na podstawie własnych indywidualnych potrzeb i preferencji. Niezależnie od ostatecznej decyzji, przedstawione sposoby sterowania pozwalają sprawne i komfortowe ustawienie stopnia przenikania światła do pomieszczenia.

Żaluzje fasadowe bardzo dobrze wpływa na izolację termiczną budynku. Chronią pomieszczenia przed przegrzaniem. Zwłaszcza latem, przy wyjątkowo męczących upałach, można przekonać się, jak dobrze sprawdzają się żaluzje zewnętrzne. Opole jest miastem, którego mieszkańcy bardzo często decydują się na ich montaż, z uwagi na wysokie temperatury w czasie lata.

Żaluzje fasadowe – dodatkowa ochrona przed hałasem

Ochrona przed przegrzaniem wnętrz to jedna z wielu zalet żaluzji fasadowych. Kolejną jest ochrona przed hałasem. Jeśli żyjesz w ruchliwym mieście, w którym wiele się dzieje, ochronę przed hałasem zapewnią Ci dźwiękoszczelne żaluzje fasadowe. Opole to doskonały przykład miejsca, w którym tego typu rozwiązania sprawdzają się wyśmienicie. Zwłaszcza w okresie letnich imprez i festiwali.

Żaluzje zewnętrzne z aluminium

Żaluzje fasadowe to przemyślany wybór i gwarancja stylu. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu, aby dokonać właściwego wyboru. Realizujemy wycenę online, co zdecydowanie ułatwia i usprawnia cały proces zamawiania żaluzji. Wszystkie dostępne modele żaluzji cechują się lekką  i łatwą w montażu konstrukcją. Żaluzje dostępne w naszej ofercie są pokryte warstwą specjalnego lakieru, który czyni je znacznie bardziej odpornymi na warunki pogodowe.

Modele żaluzji różnią się od siebie poprzecznym przekrojem lameli. Te mogą mieć kształt liter: S, C lub Z. Szerokość lameli także cechuje się różnymi wymiarami. Jeżeli szukasz żaluzji, które zapewnią najwyższy poziom zaciemnienia, sprawdź model Z-90. Został on wyposażony w specjalny system wyciszania dźwięków, generowanych przez zwykłe żaluzje.

Żaluzje podtynkowe – aluminium ekstrudowane

W sklepie Okna Konieczny znajdziesz żaluzje podtynkowe BOX. Ten model żaluzji został wyposażony w kasety z ekstrudowanego aluminium. Działają w oparciu o napęd elektryczny. Składają się również z pokrywy rewizyjnej, która znacznie ułatwia montaż żaluzji. W naszym sklepie znajdziesz także żaluzje podtynkowe z dociepleniem nadproża.

Inteligentny dom i żaluzje fasadowe

Żaluzje dostępne w ofercie sklepów Okna Konieczny są kompatybilne z czujnikami pogodowymi i całym systemem inteligentnego domu. Żeby poznać charakter naszych rozwiązań, zapoznaj się z naszymi poradnikami, ofertą i wypełnij formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.

W sklepie Okna Konieczny pracują specjaliści z wszechstronną wiedzą i doświadczeniem w montażu, chętnie zaproponują Ci odpowiednie rozwiązania i pomogą dokonać odpowiedniego wyboru. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Bądźmy w kontakcie

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
Okna Konieczny Wrocław

budynek Pixel House

ul. Białowieska 3a

54-234 Wrocław

wroclaw@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–18:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 71 728 00 62

Okna Konieczny Sieradz

Aleja Pokoju 7a

98-200 Sieradz

sieradz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 43 822 17 59

Okna Konieczny Łódź

ul. Rzgowska 145

93-303 Łódź

lodz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota nieczynne

Tel: 42 683 10 85