Poradnik

Rolety z funkcją żaluzji – bezpieczeństwo i komfort na co dzień

28.07.2020

Poszukujesz instalacji, która zapewni Twojemu domowi podstawową ochronę przed włamaniem? Nie chcesz rozstawać się z możliwościami, jakie gwarantują żaluzje fasadowe? Rolety z funkcją żaluzji mogą być tym, czego szukasz. Zapoznaj się z charakterystyką jedynego tego typu rozwiązania w Polsce i dowiedz się jak może ono odmienić Twoje cztery kąty.

Rolety z funkcją żaluzji ochronią dom przed nieproszonymi gośćmi i słońcem

Okna to jedno z najważniejszych elementów fasady domu. Odpowiadają one nie tylko za zapewnienie pokojom odpowiedniej ilości dziennego światła. Stanowią też ważne ogniwo w gospodarce cieplnej całego budynku i są najbardziej narażone na uszkodzenia. Aby skrzydła okienne mogły wykazywać się pełną funkcjonalnością, warto wyposażyć je w stosowne instalacje.

Rolety z funkcją żaluzji MONO ID3 firmy Bubendorff kładą nacisk zarówno na kwestie związane z bezpieczeństwem, jak i codzienną wygodą. Lamele instalacji pełnią podobną rolę do żaluzji fasadowych, ograniczając dostęp promieni słonecznych do poszczególnych pokojów.

Konstrukcję tę wyróżnia także trudny do sforsowania mechanizm, który utrudnia wszelkie próby włamania. Co więcej, jej cena jest zauważalnie niższa niż kupno, montaż i konserwacja przeciętnego systemu antywłamaniowego.

Rolety z funkcją żaluzji są pełne nowoczesnych technologii

Opisując liczne korzyści związane z inwestycją w rolety z funkcją żaluzji, należy podkreślić doskonałą integrację z oprogramowaniem smart home. Domownicy mogą sterować roletami za pośrednictwem wielu sprzętów elektronicznych, takich jak:

  • smartfony,
  • tablety,
  • stacje pogodowe,
  • piloty, 
  • zegary.

Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne nie obejmują wyłącznie wymiany danych komunikacyjnych. Rolety z funkcją żaluzji, które korzystają z silników w wersji hybrydowej, umożliwiają nawet 10-krotne podniesienie bądź opuszczenie rolety nawet przy braku prądu. 

Funkcjonalność ta jest zasługą zastosowania napędu solarnego, który działa także bez zasilania. Za naładowanie wbudowanej w rolety baterii odpowiadają ogniwa fotowoltaiczne, które są w stanie naładować ją nie tylko w całkowicie słoneczny dzień, lecz także przy rozproszonym świetle.

Inwestycja, która się zwraca

Bezpieczeństwo i wygoda to nie jedyne argumenty, przemawiające na korzyść zakupu rolety z funkcją żaluzji. Warto pamiętać, że montaż takiej konstrukcji zapewnia szereg korzyści finansowych.

Zaawansowana izolacja termiczna rolety z funkcją żaluzji pomaga w utrzymaniu właściwej temperatury zarówno latem, jak i zimą. Spowalnia nagrzewanie się i utratę ciepła w obrębie pomieszczeń, dzięki czemu spadają wydatki związane z klimatyzacją lub ogrzewaniem. Rolety Bubendorff MONO ID3 to inwestycja na wiele nadchodzących lat, która sama spłaca poniesione koszty.

Rolety z funkcją żaluzji od Okna Konieczny

Bubendorff MONO ID3 to rolety z funkcją żaluzji, które łączą bezpieczeństwo domu z komfortem domowników. Już dziś zapoznaj się z ich specyfikacją techniczną i dowiedz się, dlaczego inwestycja w nowoczesne rolety przyniesie Ci wiele wymiernych korzyści. Nasi doradcy Klienta pozostają do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Bądźmy w kontakcie

Okna Konieczny

wyceny@oknakonieczny.pl

Infolinia

Tel: 735 820 830

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
Okna Konieczny Wrocław

budynek Pixel House

ul. Białowieska 3a

54-234 Wrocław

wroclaw@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–18:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 71 728 00 62

Okna Konieczny Sieradz

Aleja Pokoju 7a

98-200 Sieradz

sieradz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 43 822 17 59

Okna Konieczny Łódź

ul. Rzgowska 145

93-303 Łódź

lodz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota nieczynne

Tel: 42 683 10 85