Poradnik

Producent okien z Sieradza zaprasza do swojego showroomu

10.03.2020

Wahasz się nad montażem nowych okien i drzwi? Nie przepadasz za komputerowymi wizualizacjami, które często mijają się z rzeczywistością? Nie musisz wierzyć nam na słowo. Odwiedź jeden z trzech showroomów i sprawdź, jak nasze produkty prezentują się w rzeczywistości.

Producent okien z Sieradza wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów

Każdy z nas przynajmniej raz spotkał się z sytuacją, w której produkt zaprezentowany w reklamie znacząco mijał się z rzeczywistością. Oczywiście, zjawisko to nie stanowi zbyt wielkiej przeszkody w przypadku posiłku w restauracji czy drobnych zakupów.

Stan ten jest jednak całkowicie nieakceptowalny w przypadku kosztownych inwestycji, których wartość nierzadko przekracza kilka tysięcy złotych. Papier przyjmie wszystko – ta ponadczasowa maksyma równie doskonale sprawdza się w czasach reklamy internetowej. Każde zdjęcie można poddać odpowiedniemu retuszowi, który wyeksponuje produkt w idealnym środowisku i wymaże potencjalne wady. Nasza firma dokonała wszelkich starań, aby Klienci mieli możliwość zapoznania się z naszymi produktami nie tylko w internecie. 

Gdzie można zobaczyć nasze okna? Sieradz, Wrocław, Łódź

Showroomy branży budowlano-wykończeniowej spełniają inne zadanie niż ich odpowiedniki z innych biznesów. W przypadku przedsiębiorstw, zajmujących się dystrybucją odzieży czy elektroniki, pomieszczenia te mają zminimalizować ryzyko zjawiska Research Offline, Purchase Online. Tzw. ROPO to zjawisko, w którym Klienci zapoznają się z towarami w sklepach stacjonarnych, jednak samego zakupu dokonują w sklepach internetowych, które mogą zaoferować zauważalnie niższe ceny. 

Dla firm z naszej branży, showroomy są jedną z nielicznych okazji do naszych produktów i przykładowych realizacji szerszej publiczności. Przyszli Klienci nie muszą już polegać na wygenerowanych realizacjach – mogą zobaczyć i dotknąć produkowanych przez nas konstrukcji. 

Producent okien z Sieradza zapewnia wsparcie ekspertów

Wycieczka do showroomu to nie tylko możliwość zapoznania się z naszymi produktami. To również okazja do bezpośredniej rozmowy z naszymi doradcami Klienta, którzy rzucą nieco światła na skomplikowane zagadnienia, związane z budową domu. 

Przymierzasz się do ważnego zakupu, jakim bez wątpienia są nowe okna? Sieradz, Łódź i Wrocław to trzy miejsca, w których będziesz mógł samodzielnie przekonać się o jakości oraz trwałości naszych produktów. Już dziś zaplanuj podróż do jednego z naszych showroomów i przekonaj się, jak bardzo odmieni się Twój dom po skorzystania z oferty naszej firmy.

Bądźmy w kontakcie

Okna Konieczny

wyceny@oknakonieczny.pl

Infolinia

Tel: 735 820 830

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
Okna Konieczny Wrocław

budynek Pixel House

ul. Białowieska 3a

54-234 Wrocław

wroclaw@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–18:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 71 728 00 62

Okna Konieczny Sieradz

Aleja Pokoju 7a

98-200 Sieradz

sieradz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 43 822 17 59

Okna Konieczny Łódź

ul. Rzgowska 145

93-303 Łódź

lodz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota nieczynne

Tel: 42 683 10 85