Poznaj praktyczne i stylowe żaluzje – Lubin

10.09.2021

Doskonała ochrona przed słońcem to podstawa w upalne. W tym celu warto zamontować w oknach żaluzje. Lubin szczególnie latem osiąga wysokie temperatury, a jego mieszkańcy potrzebują możliwości, które ograniczą ilość światła dziennego wpadającego do wnętrz. Żaluzje ze sklepu Okna Konieczny poratują Cię w gorące dni. Zasłaniają szyby, eliminując problem nadmiernego ogrzewania. W naszej ofercie możesz wybierać spośród takich żaluzji jak np.: bambusowe, aluminiowe, drewniane, czy fluo (PCV).

Żaluzje pionowe – elegancja i ochrona

Verticale to osłony okienne, które zapewniają duży komfort sterowania. Tkaniny w nich zawarte są odpowiedzialne za ochronę przed nagrzaniem, a cała konstrukcja jest łatwa w obsłudze. Żaluzje pionowe będą pasowały niemal do każdej aranżacji domu lub biura, a manipulacja nimi będzie przebiegała łatwo i wygodnie. 

Wygoda montażu i bogactwo stylu

Szyna, do której zamontowane są żaluzje pionowe, pozwala na instalację produktu zarówno na powierzchniach pionowych, jak i ukośnych. Znajduje się w niej prowadnica z ruchomymi uchwytami na tkaniny. Z kolei każdy pas materiału można zamienić miejscami. W ten sposób można doskonale spersonalizować żaluzje pionowe i stworzyć unikalną konfigurację – posiadamy niemal 300 wzorów! 

Żaluzje pionowe wyśmienicie sprawdzą się w każdym wnętrzu Twojego domu, urozmaicą również powierzchnię biurową. Żaluzje pionowe dają możliwość obrotu o 180 stopni wokół własnej osi. Dzięki temu jeszcze skuteczniej ochraniają mieszkanie zarówno przed słońcem, jak i ciekawskim spojrzeniem sąsiadów, przy okazji pozwalając na dopasowanie ich wyglądu do stylu wnętrza. Żaluzje pionowe mogą odgrywać rolę ścianki działowej na uczelniach, w ośrodkach szkoleniowych, czy w biurowcach typu open space.

Drewniane żaluzje w Okna Konieczny

Jeśli mieszkanie jest urządzone w stylu loftowym – drewniane żaluzje będą doskonałym dodatkiem do wnętrza. Spodobają się też wszystkim, którzy cenią sobie naturalne rozwiązania. W sklepie Okna Konieczny zamówisz żaluzje z drewna basswood i abachi.

Wygląd to nie wszystko. Z tego powodu zadbaliśmy o wysoką funkcjonalność żaluzji. Nasze żaluzje pomogą Ci bez trudu ograniczyć ilość światła, przedostającą się do Twoich pomieszczeń. Aby to zrobić, wystarczy użyć łańcuszka. Jeżeli nie chcesz, aby Twoje pomieszczenie się nagrzewało – sięgnij po pionowe żaluzje. Lubin to miasto, w którym coraz większą popularnością cieszy się styl oparty na naturalnych surowców. Dotyczy to nie tylko mieszkań i domów, ale też przestrzeni biurowych. Żaluzje drewniane to świetna alternatywa dla klasycznych żaluzji aluminiowych.

Aluminium: poziome żaluzje – Lubin

To bardzo popularny model żaluzji, który pozwala na precyzyjne nastawienie kąta nachylenia lameli. Żaluzje można dopasować do własnych potrzeb i ułożyć w taki sposób, aby wpuszczały wybraną ilość światła. Można zapobiec nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń, a także wpuścić taką ilość światła, jaka nam odpowiada – bez konieczności podnoszenia żaluzji.

Klienci sklepu Okna Konieczny mogą indywidualne zaprojektować swoje żaluzje. Lubin to jedno z miast, których mieszkańcy chętnie korzystają z tej możliwości. W zależności od własnych potrzeb można wybrać modele sterowane ręcznie lub elektrycznie. Żaluzje dostępne w naszym sklepie mają wiele wariantów kolorystycznych i wzorów, dlatego łatwo można dopasować ich odcień nawet do wymagającej aranżacji. Popularność aluminiowych żaluzji bierze się stąd, że można je łatwo przymocowywać do ścian, sufitów, oraz  zainstalować na skrzydle okiennym.

Okna Konieczny – przemyślane zakupy i specjalistyczna pomoc

W Okna Konieczny pracują fachowcy z bogatym doświadczeniem i szeroką wiedzą, którzy chętnie pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru. Przedstawią Ci wachlarz możliwości, a także pomogą wybrać tę właściwą, w pełni dostosowaną do Twoich oczekiwań i potrzeb. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, zadzwoń lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy. Zapraszamy również do lektury naszych poradników znajdujących się na stronie internetowej.

Bądźmy w kontakcie

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
Okna Konieczny Wrocław

budynek Pixel House

ul. Białowieska 3a

54-234 Wrocław

wroclaw@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–18:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 71 728 00 62

Okna Konieczny Sieradz

Aleja Pokoju 7a

98-200 Sieradz

sieradz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 43 822 17 59

Okna Konieczny Łódź

ul. Rzgowska 145

93-303 Łódź

lodz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota nieczynne

Tel: 42 683 10 85