Poradnik

Ile kosztują rolety zewnętrzne elektryczne?

12.05.2020

Zewnętrzne osłony okienne to ogromna wygoda. Nie tylko chronią dom przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń i palącym słońcem, ale także zwiększają bezpieczeństwo jego mieszkańców.

Zastanawiasz się ile kosztują rolety zewnętrzne? Na ich ostateczny koszt wpływ ma wiele czynników. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę i jak oszacować koszt zewnętrznych osłon okiennych.

Dlaczego warto zainwestować w rolety zewnętrzne do domu?

Zewnętrzne osłony okien i drzwi balkonowych znacząco zwiększają komfort życia domowników. Odpowiednio dopasowane, zabezpieczają dom przed upałami oraz zbyt dużym nasłonecznieniem. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na proste sterowanie, a co za tym idzie to Ty decydujesz, jaka ilość promieni słonecznych wpada do wnętrza. 

Zewnętrzne rolety zmniejszają też prawdopodobieństwo włamania. Nawet jeśli nie są to typowe rolety antywłamaniowe, to sam fakt ich posiadania sprawia, że złodzieje mniej chętnie odwiedzą Twój dom. Dodatkowo należy wspomnieć o oszczędności, jeśli chodzi o ogrzewanie zimą. Rolety zewnętrze zapewniają większy komfort termiczny.

Ile kosztują rolety zewnętrzne? 

Elektryczne osłony okienne to bardzo wygodne rozwiązanie. Na ostateczną cenę rolet montowanych na zewnątrz budynku wpływ ma nie tylko rodzaj napędu, ale także typ samej rolety, jej wielkość, kolorystyka oraz montaż.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli rolet zewnętrznych, dzięki temu możesz dopasować je do wyglądu i koloru elewacji, a także do Twoich potrzeb. Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań są elektryczne rolety zewnętrzne. Dzięki nowoczesnemu napędowi ich zamykanie i otwieranie to sprawa banalnie prosta. 

Równie popularne są rolety zewnętrzne antywłamaniowe. Ich cena w największej mierze zależna jest od typu napędu. Ręczne będą znacznie tańsze, jednak mniej praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Trzecim typem rolet, na który warto zwrócić uwagę wybierając osłony do domu są rolety zewnętrzne podtynkowe. To niezwykle eleganckie i trwałe rozwiązanie. Są odrobinę droższe niż natynkowe jednak osobom, którym zależy na estetyce i ładnym wyglądzie fasady budynku wersja podtynkowa na pewno przypadnie do gustu.

 Ile kosztują rolety zewnętrzne elektryczne?

Jeśli zastanawiasz się nad montażem zewnętrznych rolet z elektrycznym napędem i chciałbyś oszacować koszty takiej inwestycji, umów się z jednym ze specjalistów Okna Konieczny. Nasi pracownicy podpowiedzą, jaki model rolet wybrać i przygotują dokładny kosztorys z uwzględnieniem Twoich potrzeb i najnowocześniejszych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bądźmy w kontakcie

Okna Konieczny

wyceny@oknakonieczny.pl

Infolinia

Tel: 735 820 830

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
Okna Konieczny Wrocław

budynek Pixel House

ul. Białowieska 3a

54-234 Wrocław

wroclaw@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–18:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 71 728 00 62

Okna Konieczny Sieradz

Aleja Pokoju 7a

98-200 Sieradz

sieradz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 43 822 17 59

Okna Konieczny Łódź

ul. Rzgowska 145

93-303 Łódź

lodz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota nieczynne

Tel: 42 683 10 85