Automatyczne rolety zewnętrzne do Twojego domu. Okna Konieczny

Automatyczne rolety zewnętrzne do Twojego domu

22.06.2019

Automatyczne Rolety zewnętrzne to ogromna wygoda i większe bezpieczeństwo. Dzięki nim bez problemu możesz monitorować ilość światła w pomieszczeniach, a wiele z nich pozwala także na zachowanie odpowiedniego bilansu cieplnego.

Jak działają automatyczne rolety zewnętrzne?

Automatyczne rolety zewnętrzne to bardzo duże udogodnienie. Można zdecydować się na modele sterowane za pomocą przycisku umieszczonego w ścianie, bezprzewodowo lub ręcznie. Ta trzecia opcja jest najmniej komfortowa, jednak w przypadku braku zasilania pozwoli na swobodne zasłonięcie i odsunięcie żaluzji.

Rolety zewnętrzne sterowane przyciskami umieszczonymi w ścianach

Ten rodzaj rolet jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze. Rolety zewnętrzne automatyczne są nowoczesne i funkcjonalne. Aktualnie stosowane silniki znacząco usprawniają pracę rolet, ponieważ ich moc jest dopasowana do wielkości i wagi danej rolety. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na zaprogramowanie pracy rolety, tak aby otwierała lub zamykała się o określonych porach. Dzięki temu możesz przystosować je do twojego codziennego trybu życia. Jest to przydatna funkcja także podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów. Automatyczne opuszczanie i podnoszenie rolet sprawi wrażenie, że ktoś jest w domu, co może odstraszyć potencjalnych złodziei. Oprócz indywidualnych włączników do każdej zamontowanej rolety istnieje możliwość instalacji jednego wspólnego przycisku dla wszystkich żaluzji. To pozwoli Ci z łatwością podnieść wszystkie rolety jednocześnie.

Rolety zewnętrzne automatyczne – działają bezprzewodowo

rolety sterowane zdalnie

To wyjątkowo komfortowy i nowoczesny rodzaj rolet. Do zestawu dołączany jest pilot mobilny, dzięki któremu możesz sterować żaluzjami z każdego miejsca w domu. Dodatkową zaletą jest fakt, że ten rodzaj sterowania nie wymaga przeróbek w ścianach oraz wiercenia otworów na elektrykę. Jednak wielu producentów mimo wszystko zaleca zamontowanie osobnych włączników w ścianach w razie, gdyby pilot przestał działać, zgubił się lub po prostu nie był akurat w pobliżu. Pilot do rolet zewnętrznych automatycznych wykorzystuje zupełnie inne częstotliwości niż pozostałe urządzenia znajdujące się w domu. Jest to istotne w przypadku, gdy korzystasz z tzw. inteligentnego domu i twój pilot mógłby przypadkowo otworzyć bramę wjazdową lub uruchomić ekspres do kawy.

Automatyczne rolety zewnętrzne – wygoda i funkcjonalność

rolety sterowane ręcznie

Napęd na korbkę lub sznurek jest niezwykle prosty w obsłudze. Automatyczne rolety zewnętrzne są łatwe w sterowaniu. Jeżeli zwijacz żaluzji będzie dobrany odpowiednio do ich wielkości i ciężaru, to zarówno podnoszenie, jak i opuszczanie rolety nie będzie wymagało dużego wysiłku. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których nie ma zbyt wielu okien do zasłonięcia.

Wiedząc jak działają automatyczne rolety zewnętrzne sterowane rolety zewnętrzne, możesz wybrać model, który najlepiej będzie odpowiadał potrzebom twoim i twojej rodziny. Nasi doradcy z chęcią podpowiedzą i pomogą dopasować rodzaj żaluzji do twojego domu. Sprawdź sam i odwiedź jeden z naszych salonów!

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–18:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85