5 powodów, dla których warto zainwestować w pergole - Sieradz - Oknakonieczny.pl

5 powodów, dla których warto zainwestować w pergole – Sieradz

12.04.2020

Chciałbyś korzystać ze swojego przydomowego tarasu przez większą część roku? Pogoda nie zawsze to umożliwia? Palące słońce, silny wiatr czy deszcz mogą skutecznie popsuć radość z wypoczynku na świeżym powietrzu. Idealnym rozwiązaniem tego problemu są pergole tarasowe. 

Sieradz, Wrocław i Łódź to miasta, w których Okna Konieczny ma swoją siedzibę. Poznaj naszą pełną ofertę przydomowych pergoli oraz ich zalet i odwiedź nas. Oto 5 powodów, dla których warto rozważyć zakup i montaż tego typu zadaszenia w ogrodzie.

Powód 1. Doskonała ochrona przed wiatrem, deszczem i promieniami UV 

Pergole tarasowe dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, różnym typom wykończenia oraz montażu, możesz dopasować do swoich wymagań. Już nigdy więcej nie będziesz musiał szybko przenosić imprezy grillowej do salonu, bo zaczął padać deszcz. 

Jednak warto pamiętać, że zadaszenia tarasowe stanowią także świetny sposób na ochronę przed słońcem. Latem, gdy upały wydają się być nie do wytrzymania, pergola pozwala na swobodny wypoczynek w cieniu.

Powód 2. Szybki i stosunkowo tani montaż

Pergole tarasowe zazwyczaj składają się z gotowych części i prefabrykatów. Ich montaż jest naprawdę szybki i niedrogi, a Ty w krótkim czasie możesz się cieszyć kawa na świeżym powietrzu, nawet w deszczowe poranki. Szeroki wybór dodatkowych akcesoriów pozwala na stworzenie naprawdę wyjątkowego miejsca w zaciszu własnego ogrodu.

Powód 3. „Dodatkowe pomieszczenie w domu”

Zadaszenie tarasu uzupełnione o ścianki boczne i dodatkowe oświetlenie LED pozwoli na stworzenie dodatkowego „pokoju” w Twoim domu. Będziesz mógł zaprosić do niego swoich gości, spędzić romantyczny wieczór z partnerem lub w ciszy i spokoju odpocząć po ciężkim dniu pracy. 

Powód 4. Wzrost wartości nieruchomości

Jeśli kiedyś będziesz chciał sprzedać lub wynająć swój dom, to musisz wiedzieć, że zamontowana w ogrodzie pergola tarasowa wpływa na jego wyższą cenę. Dom wyposażony w pergolę czy inne nowoczesne zadaszenia tarasu znacząco podnosi komfort codziennego życia jego mieszkańców, a co za tym idzie zwiększa jego wartość rynkową.

Powód 5. Więcej czasu na łonie natury

Odpowiednio dobrane i zamontowane zadaszenie tarasu sprawi, że będziesz znacznie więcej czasu spędzał na dworze. Rodzinne śniadania w weekendy, popołudniowe zabawy w ogrodzie czy wieczorny relaks z lampką wina i dobrą książką, staną się nieodłącznym elementem Twojej codzienności.

Jeśli zastanawiasz się jaki rodzaj pergoli tarasowej wybrać, serdecznie zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych oddziałów. Koniecznie zobacz też nasze dotychczasowe realizacje.

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–18:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85