Plisy Wrocław - NAJLEPSZE Plisy okienne | OknaKonieczny.pl

Kiedy na dworze panują wysokie temperatury, a słoneczne promienie nie pozwalają na komfortowy wypoczynek w domu ani na pracę w biurze, najlepszym rozwiązaniem są plisy. Wrocław bywa upalnym miejscem, zwłaszcza podczas letnich i wiosennych miesięcy. Z pomocą plis można skutecznie zabezpieczyć się przed oślepiającym i palącym słońcem.

Dlaczego warto wybrać plisy? Wrocław chroni się przed słońcem

Dzięki plisom można znacznie ograniczyć ilość promieni, które przedostają się do pomieszczeń. Dzięki temu latem panuje w nich przyjemna temperatura, a przesiadywanie w domu czy biurze staje się znacznie wygodniejsze. To zresztą nie jedyna korzyść, jaką dają plisy. Wrocław i jego mieszkańcy chętnie montują je również po to, by słońce ich nie oślepiało.

Modele wykonane przy użyciu tkanin zaciemniających doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach sypialnych. Docenią to z pewnością osoby, które nie chcą by o poranku budziło je słońce oraz te, które często śpią w ciągu dnia.

Plisy w Okna Konieczny – modele dostosowane do Państwa potrzeb

Warto zaznaczyć, że z pomocą naszych plis można przesłonić całe okno albo tylko jego część – dolną bądź też górną. Da się to zrobić z łatwością, korzystając z rynien sterujących. W Okna Konieczny oferujemy także modele z mechanizmami elektrycznymi oraz sprężynowymi, które zapewniają jeszcze większy komfort użytkowania.

Naszym Klientom dajemy też możliwość personalizacji plis poprzez wybór tkaniny. Dostępne są materiały o różnych gramaturach – niektóre spełniają głównie funkcję dekoracyjną, a inne zaciemniającą. Wszystkie oferujemy w wielu kolorach, by można było dopasować osłony do aranżacji pomieszczenia. W zależności od indywidualnych preferencji możesz też zdecydować się na wariant z dwoma tkaninami w jednym systemie.

Najlepszy sposób na ochronę przed słońcem

Proponowane przez nas plisy marki Anwis zostały wyposażone w specjalny mechanizm, który sam się zatrzymuje. Dzięki temu żaluzja może być usytuowana na różnych wysokościach, zaciemniając wybraną część okna. Co ważne, jeśli chcą Państwo, by do pokoju trafiło jak najwięcej światła z zewnątrz, nasze plisy można szybko zwinąć. Gdy są podniesione, zasłaniają jedynie niewielki fragment okna, dlatego bez przeszkód możesz wtedy cieszyć się słońcem.

Bezpieczeństwo użytkowania

Warto też zaznaczyć, że w naszym sklepie można znaleźć modele zaopatrzone w zabezpieczenia Child Safety. Są one przeznaczone do plis, których mechanizm sterujący wykorzystuje łańcuszek koralikowy lub też sznurek. Ich działanie nie dopuszcza do powstawania pętli w tych systemach. To kolejny powód, dla którego tak wiele osób decyduje się na nasze plisy.

Wrocław to jedno z miast, których mieszkańcy chętnie wstawiają żaluzje wewnętrzne do salonów i sypialni. Warto do nich dołączyć, by samemu się przekonać, jak skutecznie chronią przed słońcem!

Jeśli chcą Państwo ograniczyć ilość światła, która wpada do pomieszczeń z zewnątrz i zaciekawiła Państwa nasza oferta – zachęcamy do kontaktu. Oferowane przez nas plisy marki Anwis są objęte okresem gwarancji, trwającym 36 miesięcy. Zastanawiają się Państwo, który model najlepiej sprawdzi się w danej aranżacji? Nasi przedstawiciele z przyjemnością pomogą dokonać właściwego wyboru.

ZALETY:

 • Umożliwia skuteczne przesłonięcie dowolnego fragmentu okna lub wnęki. Sterowanie górną i dolną rynną,
 • Ergonomiczny uchwyt sterujący, pozwala na płynne sterowanie żaluzją,
 • Możliwość zastosowania ciekawych rozwiązań np: dwie tkaniny w jednym systemie,
 • Atrakcyjna kolekcja tkanin dekoracyjnych oraz zaciemniających pozwala idealnie dopasować żaluzję pod kątem funkcjonalnym,
 • Łatwy sposób czyszczenia produktu (pranie ręczne w wodzie do 30 stopni Celsjusza)
 • Niezawodny samohamujący mechanizm, pozwala ustawić żaluzję plisowaną na dowolnej wysokości
 • Mała powierzchnia przesłonięcia okna przy całkowicie podniesionej żaluzji,

Zaprojektuj osłony wewnętrzne i zewnętrzne

Skorzystaj z usług naszego autoryzowanego partnera i wybierz zaprojektuj idealne zasłony dla Twoich okien

Wejdź na modnie w oknie

Skontaktuj się z nami

W razie pytań dotyczących produktów lub wyceny, jestesmy do Twojej dyspozycji
  Nasze salony

  Okna Konieczny Wrocław

  budynek Pixel House

  ul. Białowieska 3a

  54-234 Wrocław

  wroclaw@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–18:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 71 728 00 62

  Okna Konieczny Sieradz

  Aleja Pokoju 7a

  98-200 Sieradz

  sieradz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota 09:00–13:00

  Tel: 43 822 17 59

  Okna Konieczny Łódź

  ul. Rzgowska 145

  93-303 Łódź

  lodz@oknakonieczny.pl

  Godziny Otwarcia

  pon - pt 09:00–17:00

  sobota nieczynne

  Tel: 42 683 10 85