Rolety rzymskie czarno białe

14.05.2021

Biały i czarny to kolory, które w aranżacji wnętrz nigdy się nie znudzą. Dobrze prezentują się w zestawieniu z każdą inną barwą, a także ze sobą nawzajem. Dlatego rolety rzymskie czarno białe mogą stać się prawdziwym przebojem w aranżacji wnętrza. Czy warto stawiać na takie produkty i jak wybrać odpowiednie rolety rzymskie czarno białe?

Sięgnij po sprawdzone rolety rzymskie czarno białe

Profesjonalne wykonawstwo i montaż to cechy, których poszukujemy u producentów rolet rzymskich czarno białych i innych. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości materiałach użytych do produkcji i profesjonalnym montażu, zapoznaj się z ofertą Okna Konieczny z Wrocławia. Jeśli nie mieszkasz w pobliżu stolicy Dolnego Śląska, możesz skorzystać z naszych showroomów także w Łodzi i Sieradzu. Zobaczysz tam przykładowe propozycje naszych produktów, dobierzesz materiały i będziesz mógł omówić szczegóły zamówienia rolet rzymskich czarno białych.

Nie zawsze będzie Ci po drodze do naszych lokalizacji, co nie znaczy, że masz zrezygnować z naszej oferty. Wystarczy, że skontaktujesz się z biurem, gdzie otrzymasz rzetelną pomoc ze strony konsultantów. Rolety rzymskie czarno białe będą wycenione, a na Twoje życzenie oferujemy także montaż w domu, biurze lub dowolnym wskazanym miejscu. Skoro już wiesz gdzie szukać rolet rzymskich, pora poznać kilka ich zalet i najważniejszych kryteriów wyboru.

Charakterystyczne rolety rzymskie czarno białe

Rolety rzymskie czarno białe to bardzo uniwersalne elementy dekoracyjne. Tkaniny wykorzystujące obie te barwy mają sporą przewagę nad jednolitymi płótnami. Nie tylko mogą mieć uniwersalne zastosowanie i możesz zestawić je z każdą inną barwą dekoracji. Nadają też radośniejszego klimatu wnętrzu i rolety rzymskie czarno białe same w sobie stanowią ciekawą dekorację. Wyważając proporcje między kolorami, dopasujesz je lepiej do wnętrz eleganckich lub bardziej radosnych. Rolety rzymskie czarno białe możesz zastosować w dowolnych aranżacjach, także skandynawskich czy industrialnych. Decydując się na takie dekoracje, masz pewność, że zostaną one zauważone i docenione. Dlatego rolety rzymskie czarno białe wybierane są często do pomieszczeń, w których istnieje potrzeba zaznaczenia ich charakterystycznego stylu, jak w restauracjach czy punktach usługowych.

Jak wybrać rolety rzymskie czarno białe

Najważniejszym elementem, na który musisz zwrócić uwagę, wybierając rolety rzymskie czarno białe jest ich wymiar. Tylko dobrze dopasowane rolety do warunków panujących w pomieszczeniu będą w stanie zapewnić estetykę i funkcjonalność. Dzięki temu nie zniszczą się podczas zwijania i nie będą zahaczały o inne elementy architektoniczne. Dlatego dobrym pomysłem jest zamówienie rolet rzymskich czarno białych uszytych na wymiar. Pamiętaj też o ocenie warunków technicznych pomieszczenia i sposobu montażu tych elementów do powierzchni ściany, sufitu lub ramy okiennej.

Po dokładnej ocenie wymiarów i warunków technicznych pora przejść do doboru odpowiedniej tkaniny. Rolety rzymskie w kolorach czarnym i białym mogą być wyprodukowane na kilka sposobów. Często wykonuje się je z naprzemiennie ułożonych pasów materiałów czarnych i białych, połączonych w pionie lub poziomie. Dobierasz wówczas szerokości tkanin i samodzielnie decydujesz o ostatecznym wyglądzie. Rolety rzymskie czarno białe szyje się także z materiałów już przygotowanych o wzorach ukośnych, w postaci łączonych trapezów czy innych fantazyjnych mozajek. Szczególnie przy dużych roletach weź pod uwagę możliwość montażu elektrycznego mechanizmu sterowania. Chcesz zobaczyć więcej? Zobacz nasze realizacje.

Bądźmy w kontakcie

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
Okna Konieczny Wrocław

budynek Pixel House

ul. Białowieska 3a

54-234 Wrocław

wroclaw@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–18:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 71 728 00 62

Okna Konieczny Sieradz

Aleja Pokoju 7a

98-200 Sieradz

sieradz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 43 822 17 59

Okna Konieczny Łódź

ul. Rzgowska 145

93-303 Łódź

lodz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota nieczynne

Tel: 42 683 10 85