Rolety dzień i noc na wymiar

14.05.2021

Projektanci wnętrz stale szukają produktów, które mogłyby stanowić dekorację okien w pomieszczeniach mieszkalnych. W ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się rolety dzień i noc na wymiar, które mogą zastąpić klasyczne firanki i zasłony. Podpowiadamy, dlaczego warto sięgnąć po taką dekorację i czyja oferta godna jest uwagi.

Rolety dzień i noc na wymiar producenta Okna Konieczny

Na rynku możesz znaleźć wiele rolet różnych typów. Jeśli jednak szukasz solidnych oraz trwałych rolet dzień i noc na wymiar, producent Okna Konieczny może okazać się dobrym wyborem. Nasze placówki stacjonarne znajdują się we Wrocławiu, Łodzi i Sieradzu, dlatego mieszkając w pobliżu, możesz zobaczyć z bliska nasze wyroby. Dysponujemy także ekipami serwisowymi, które mogą zamontować zamówione rolety, a także okna, drzwi czy elementy wykończenia tarasów.

Oferujemy rolety dzień i noc na wymiar w różnych wariantach kolorystycznych. Dlaczego powinieneś zlecić właśnie szycie na wymiar, a nie kupić produkty uniwersalne? Przede wszystkim będą dokładnie dostosowane do wymiarów Twojego okna, co sprawdza się szczególnie przy nietypowych wymiarach otworów. Dobrze dopasowane zaskoczą Cię funkcjonalnością, a ich konstrukcje nie będą ocierały o siebie lub inne elementy architektoniczne. To wpłynie także na żywotność tych dekoracji. Zanim dowiesz się, dlaczego powinieneś zamówić właśnie u nas, sprawdź, czym są i jak wybrać rolety dzień i noc na wymiar.

Funkcjonalne rolety dzień i noc na wymiar

Rolety dzień i noc na wymiar mogą stanowić estetyczną i funkcjonalną zasłonę okna. Te wyroby wykonane są z jednakowej szerokości pasów przezroczystych i zaciemniających umieszczonych naprzemiennie. Konstrukcja składa się z podwójnej tkaniny w dwóch pasach prowadzonych równolegle do siebie, listwy obciążającej i elementu mocującego. Czasem rolety dzień i noc na wymiar mają dodatkowo prowadnice w bocznych częściach. Można zamontować je zarówno do ściany sufitu, jak i w szczególnych przypadkach do ramy okiennej.

Specyficzna budowa pozwala na bardzo funkcjonalne stosowanie rolet dzień i noc na wymiar. Paski w odpowiednim ułożeniu mogą nie tylko całkowicie zasłonić okno na noc. W standardowym naprzemiennym układzie są w stanie rozproszyć wpadające promienie słoneczne, jednocześnie pozwalając na oświetlenie wnętrza. Sprawdza się to szczególnie w pokojach uczniów lub gabinetach. Daje to też poczucie intymności i prywatności, ponieważ z zewnątrz nie jest łatwo spojrzeć do środka. Co ciekawe, rolety dzień i noc na wymiar pozwalają także na zasłonięcie  lub odsłonięcie tylko części przestrzeni okiennej.

Niezależnie od funkcjonalności, na uwagę zasługuje także estetyka rolety dzień i noc na wymiar. Producent Okna Konieczny dostarcza produkty w różnych wariantach kolorystycznych, wykonanych z rozmaitych tkanin. Różnice pomiędzy roletami wynikają także z szerokości poszczególnych pasów oraz poziomu zaciemnienia powierzchni. Dla nowoczesnych minimalistycznych aranżacji ważne jest też to, że rolety dzień i noc na wymiar zajmują bardzo niewiele miejsca i często nie wychodzą poza obręb otworu okiennego. Dzięki temu utrzymany jest charakter aranżacji skandynawskich czy loftowych.

Zamów rolety dzień i noc na wymiar u producenta

Tylko dobrze dopasowane rolety są w stanie zapewnić wysoki poziom estetyki przy zachowaniu funkcjonalności tej dekoracji. Dlatego warto zamawiać rolety dzień i noc na wymiar. Sprawdź ofertę firmy Okna Konieczny jeśli szukasz dekoracji wykonanych z solidnych materiałów i montowanych na miejscu. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Czekamy na Twój kontakt!

Bądźmy w kontakcie

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
Okna Konieczny Wrocław

budynek Pixel House

ul. Białowieska 3a

54-234 Wrocław

wroclaw@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–18:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 71 728 00 62

Okna Konieczny Sieradz

Aleja Pokoju 7a

98-200 Sieradz

sieradz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 43 822 17 59

Okna Konieczny Łódź

ul. Rzgowska 145

93-303 Łódź

lodz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota nieczynne

Tel: 42 683 10 85