Ekskluzywne rolety rzymskie

14.05.2021

Ekskluzywne rolety rzymskie mogą stać się dekoracją pomieszczeń o charakterze reprezentatywnym. Dzięki temu nie tylko okażą się funkcjonalną dekoracją, ale także ozdobą pomieszczenia. Z poradnika dowiesz się jak wybrać ekskluzywne rolety rzymskie i do kogo skierować się w sprawie ich zamówienia.

Ekskluzywne rolety rzymskie prosto od producenta

Wrocław, Sieradz i Łódź to miasta, w których możesz zobaczyć ekskluzywne rolety rzymskie. Nie oznacza to, że w innych miastach nie da się zamontować takich dekoracji. We wspomnianych lokalizacjach znajdują się showroomy firmy Okna Konieczny, w których prezentowane są między innymi ekskluzywne rolety rzymskie. Pozwoli Ci to cenić jakość tkanin użytych do ich produkcji i trwałość przeszycia.

Wspomniane lokalizacje nie są żadnym ograniczeniem, jeśli chcesz zamówić ekskluzywne rolety rzymskie. Nasze ekipy monterskie działają na terenie całego kraju i dojeżdżają do każdego klienta. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem i po rozmowie z konsultantem zamówisz odpowiednie rolety. Nie masz pewności i nie wiesz, jak prezentują się ekskluzywne rolety rzymskie od Okna Konieczny? Sprawdź dział z naszymi realizacjami, w których możesz zobaczyć między innymi gotowe zamontowane rolety.

Czy warto sięgnąć po ekskluzywne rolety rzymskie?

Dekoracja przestrzeni okiennej wewnątrz pomieszczenia może mieć wiele postaci. Klasycznym rozwiązaniem są firany i zasłony mocowane do karniszy. Możesz też postawić na rolety z naturalnych materiałów, które wpłyną na elegancję pomieszczenia. Naszą propozycją są jednak ekskluzywne rolety rzymskie, które w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością. Wykorzystywane są do tworzenia nie tylko najmodniejszych aranżacji, ale również najbardziej eleganckich. Co ważne, wybierając ekskluzywne rolety rzymskie, nie musisz rezygnować z firan czy zasłon, a zestawienie wspólnie ze sobą tych elementów może jeszcze lepiej podkreślić charakter aranżacji.

Już sam wygląd tkaniny układającej się w równe następujące po sobie zakładki wpływa na estetykę pomieszczenia. Ekskluzywne rolety rzymskie mogą dodatkowo zachwycać rodzajem tkaniny. Dzięki ogromnemu wyborowi materiałów możesz dopasować rolety zarówno do minimalistycznych nowoczesnych wnętrz, jak i gabinetów utrzymanych w stylu retro. W przypadku rolet poprzecznych masz pewne ograniczenia stylistyczne i materiałowe.

Jak wybrać ekskluzywne rolety rzymskie?

Ekskluzywne rolety rzymskie to takie, które są najlepiej dopasowane do pomieszczenia i podkreślają jego stylistykę. Dlatego nie musisz koniecznie kierować się ceną poszczególnych produktów, choć droższe tkaniny z reguły są lepszej jakości. Przede wszystkim zwróć uwagę na wzornictwo i kolorystykę tkanin. Ekskluzywne rolety rzymskie powinny być dokładnie dopasowane do stylu pomieszczenia i pozostałych elementów dekoracyjnych. Elegancję możesz podkreślić, dobierając wysokiej klasy tkaniny o skomplikowanych wzorach lub mieniących się rozmaitymi kolorami pod wpływem promieni słonecznych.

Nie tylko wzornictwo będzie definiowało ekskluzywne rolety rzymskie. Istotne jest także odpowiednie zamocowanie ich do powierzchni ściany, sufitu czy ramy okiennej. Dobrze dopasowane na wymiar rolety i zamocowane we właściwym miejscu będą nie tylko eleganckie, ale także funkcjonalne. Ekskluzywne rolety rzymskie mogą być też wyposażone w system elektrycznego sterowania, co także wpłynie na ich funkcjonalność. Pozwala to na łatwą regulację poziomu zaciemnienia bez potrzeby wstawania zza biurka lub sofy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejrzyj nasz poradnik!

Bądźmy w kontakcie

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży.
Okna Konieczny Wrocław

budynek Pixel House

ul. Białowieska 3a

54-234 Wrocław

wroclaw@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–18:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 71 728 00 62

Okna Konieczny Sieradz

Aleja Pokoju 7a

98-200 Sieradz

sieradz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota 09:00–13:00

Tel: 43 822 17 59

Okna Konieczny Łódź

ul. Rzgowska 145

93-303 Łódź

lodz@oknakonieczny.pl

Godziny Otwarcia

pon - pt 09:00–17:00

sobota nieczynne

Tel: 42 683 10 85